2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگلیسیه. Nude که تلفظش میشه nood مثل مود. یعنی لخت، برهنه.  انسانهای هَوَل در چت درخواست نوود ...

عزیزم معنی هَوَل چیه

یک زنم که در هر شرایط آرامش خودمو حفظ میکنم🤞بعضی وقتا بدون اینکه بدونم چرا تا حد مرگ دلم میگیره😔
2728
ینی چی

متاسفانه گم شو😂😂

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
اقا درست بگید من حالیم نمیشه😅 

جای تو اینجا نیس تو از بهشتیانی😂

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
منم فکر میکردم نود یه نوع سبک ارایشع! عکس ...؟!😳🤦‍♀️

اونم هست به رنگایی که نزدیک رنگ بدن و خنثی هستن میگن

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
انگلیسیه. Nude که تلفظش میشه nood مثل مود. یعنی لخت، برهنه.  انسانهای هَوَل در چت درخواست نوود ...

😳🤦‍♀️ خدایا خودت ظهور کن بسه!😭😭😭

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
بانو لخت شوید تا هوا تازه شود  عکسی بفرستید که غم دوریتان در دل تنگمان اندازه شود

لعنت بهت😂😂😂😂

2706