2733
2734
عنوان

خانمای دارای تحصیلات بیاین لطفا

249 بازدید | 48 پست

سلام،  عصر بخیر

خانما از طریق چه رشته های بدون کنکور میشه شغل های( مدیر دبیرستان ، هیئت علمی دانشگاه و ...)رو بدست اورد؟ باید چه رشته ای رو خوند؟ 

میشه لطفا ی صلوات مهمونم کنید😍🌱کاربری دست من و دوستم هست ، لطفا اینقدر سوال نپرسید
غیر انتفاعی هم مدرک دانشگاهی میخواد.با دیپلم آلان نمیشه مدیر و هیئت علمی دولتی شد

من منطورم اینه که تو دانشگاه باید چه رشته ای رو خوند که به اینا رسید؟

میشه لطفا ی صلوات مهمونم کنید😍🌱کاربری دست من و دوستم هست ، لطفا اینقدر سوال نپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من منطورم اینه که تو دانشگاه باید چه رشته ای رو خوند که به اینا رسید؟

برای مدیر دبیرستان که باید دانشگاه فرهنگیان قبول بشی.برای هیئت علمی هم باید دکترای علوم پایه ها رو بگیری و استخدام بشی که خیلی سخته

2728

خیلیا در ابتدا معلم یا ناظم بودن مدیر شدن

هیئت علمی هم فک‌می کنم طرف رشته خودش رو خونده چون تو کارش خیلی وارد بوده و سطح علمیش بالا بوده تو نشسته وارد هیئت علمی شه . شاید راهکار های دیگه هم باشه من اینارو میدونستم 

برای مدیر دبیرستان که باید دانشگاه فرهنگیان قبول بشی.برای هیئت علمی هم باید دکترای علوم پایه ها رو ب ...

اینکه میگن از طریق رشته علوم تربیتی میشه چطور؟

برای مدرسه که باید بری فرهنگیان برای هییت علمی هم هررشته ای که دانشگاه بخونی باید تا دکترا ادامه بدی ...

بجز فرهنگیان از  طریق دیگه ای میشه؟

2738

رشته ای بخون که اگر کاری که مد نظرت نیس گیرت نیومد خودت بتونی کار کسبی راه اندازی کنی...تعداد فارغ التحصیلای رشته ات رو تو سالای قبل تخمین بزن ببین آزمونای استخدامی کدوم رشته ها بیشتر میخوان.از لحاظ ظاهری ببین در چه موقعیتی هستی چون ظاهر تو استخدامیا خیلی تاثیر داره و براساس استعدا ظاهرت علاقع ت و بازار کار یه رشته ای رو انتخاب کن.الان کار دولتی سخته و پذیرشش هم کم برای هیئت علمی هم معمولا شاخص های هر رشته میرن معدل بالاها .شرایط کار مث ون دهه قبل نیس 

رشته ای بخون که اگر کاری که مد نظرت نیس گیرت نیومد خودت بتونی کار کسبی راه اندازی کنی...تعداد فارغ ا ...

ممکنه لطفا چنتا رشته معرفی کنید که کارش تضمین شده باشه و بشه زود به دارمد رسید

نه فکر نمیکنم یکی از فامیلا با لیسانس اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد مدیر مدرسه بود

اموزش ابتدایی بدون کنکور پذیرش دارن

خیر باید کنکور بدین

یکی از دوستان ثبت نام کردن ، دانشگاه ازاد بدون کنکور. 

بله درسته ،خودِ فرهنگیان هم اموزش ابتدایی داره

ممکنه لطفا چنتا رشته معرفی کنید که کارش تضمین شده باشه و بشه زود به دارمد رسید

رشته الانت چیه؟؟حسابداری .بازار کارش همیشگیه.همه ارگانا نیاز دارن.

خودتم آزاد میتونی کار کنی.حسابداری هم خواسی بخونی از همون اول همزمان برو بیرون دوره نرم افزارای مختلف رو یاد بگیر.حقوق یه حسابدار کار بلد تا پونزده تومن هست برا شرکتیا .تو بازار آزاد دیگه یه پرونده مالیاتی رودماس مالی کنی خدا تومن درآمد داره

2706