2726
عنوان

کلافه شدم بیاید لطفا

477 بازدید | 51 پست

خانما تنبلی تخمدان دارم اقدامی ام این ماه لترزول استفاده کردم و دوفاستون ولی دوروز ازموعدم گذشت و۱۱روز ازخوردن دوفاستون ولی پری نشدم ترشح دارم و تکرر ادرار و دوتا بیبی چک زدم منفی بود این یعنی چی کسی بوده اینجورشده کلافه شدم😔

قبل از اینکه حرفیو به کسی بزنی به خودت بزن اگه دردت اومد لال شو🤫
برو آزمایش بده، شاید بی بی چک نشون نده

یعنی ممکنه باردار باشم؟آخه شنیدم بیبی چک حتی درحد هاله هم باشه نشون میده مال من حتی هاله نداشت😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای واقعا درکت میکنم منم مث تو سردرگم و منتظرم ماه اولیه که لتروزول مصرف کردم من اون طرف که تخمک غال ...

مال روزای تخمک‌گذاریه عزیز

کاش قبل استفاده از دارو تنبلیتو کمی کنترل میکردی بعد محرک میخوردی به تاپیک امروزم ی سر بزن بچه ها چیزای خوبی نوشتن منم از امروز شروع کردم میخام چن ماه بدنمو اماده کنم بعد دارو بخورم

دوستان شمایی که میگین تنبلی تخمدان دارید علایمتون چی بوده ذخیره تخمدان من ۹ بود بنظرتون منم تنبلی دا ...

علائم من فقط دو سه روز عقب جلو کردن پریود بود و وقتی اقدام میکردم تخمدان چپم شدیدا درد میگرفت و بعد پریود میشدم حامله نمیشدم یک ماه که اقدام کردم دیدم نمیشه رفتم سونو تنبلی داشتم فولیکول غالب باید بالا۱۸باشه من تخمدان سمت چپم فولیکول ۳تا۶میل داشت و تخمدان راستم ۱۰تا۱۲میل دقیقا ماه قبل که اقدام کردم دیدم پریود شدم سریع رفتم دکتر بهم لتروزول داد از شب سوم مصرف کنم شب اخر قرص پهلو چپم درد گرفت و شب بعد پهلو راستم اما پهلو راست شدید نبود بعد که رفتم سونو یه فولیکول غالب ۱۹تو تخمدان چپم داشتم از تخمدانی که خیلی تنبل بود و انتظارشو نداشتم الانم که اقدام کردیم همچنان پهلوم درد میکنه و هنگام رابطه هم پهلو چپم درد میگیره 

اینم بگم کیست ندارم چون هفته پیش سونو بودم اکثرا میان بهم میگن کیست داری

علائم من فقط دو سه روز عقب جلو کردن پریود بود و وقتی اقدام میکردم تخمدان چپم شدیدا درد میگرفت و بعد ...

ان‌شاءالله این ماه اقدام نتیجه میگیری عزیزم 

مرسی جواب دادی 

روز چندم سیکل میشه رفت سونو برای فولیکول که متوجه بشم تنبلی دارم یا نه دکتر به من میگه تنبلی نیست و من کیست شکلاتی دارم هیچ دارویی هم نمیدن بهم یا راهکاری نمیدن بتونم باردار شم زودتر

ان‌شاءالله این ماه اقدام نتیجه میگیری عزیزم  مرسی جواب دادی  روز چندم سیکل میشه رفت سونو ...

بنظرم اگ جواب نمیگیری دکترت عوض کن دکتر قبلی من برای تحریک تخمدان من ال دی داده بود که اصلا اثری نداشت اما یک دوره لتروزول جواب داد حداقل تغییر کردم میشه بگین تو سونوتون چی نوشته

2706