2726
عنوان

دانشگاه خودگردان

186 بازدید | 9 پست

سلام دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه علوم پزشکی تهران به دانشجوهای پردیس خوابگاه میده ؟! و هزینه اش چقدر بیشتر از روزانه اس؟  لطفا اشنایی چیزی دارین بپرسین من واسه انتخاب رشته گیر همین یه سوالم 🥴😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه چیزی شنیدم گفتن حدودت ۵۰‌تومن میشه واسه هر ترمی  من خودم با رتبم پزشکی دانشگاه آزاد میتو ...

هزینه خود دانشگاه 50 تومن؟!!  برای پرستاری حداکثر میشه 15 میلیون ولی من گیر خوابگاهشم 

2728
 هزینه خود دانشگاه 50 تومن؟!!  برای پرستاری حداکثر میشه 15 میلیون ولی من گیر خوابگاهشم&n ...

ترمی 15 یا کلا پونزده تومن ؟

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

فکر کنم حداقل ۲۰ تا ۳۰ شهریه بعد دیگه خورد و خوراک هم با خودت یعنی سلف و اینا نداری برای خوابگاه هم ندارن غیر اینکه چه میدونم جا داشته باشن و پارتی بازی خب اگه پردیس تهران میاری برو یه شهر خیلی دورتر روزانه رتبه ات چنده مگه