2737
2734

چه حسی داشتین؟

محیطش چجوریه و کلا باعث میشه چه حسی بهتون دست بده؟

من چون قراره برم یکم استرس دارم چون قراره یه محیط و مرحله جدیدو تجربه کنم حس میکنم واسم خیلی ناشناخته هست 

آدمای جدید و نحوه برخورد و غیره 

میشه راهنمایی کنید 🌹☹️

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم

کی ترمتون شروع میشه

منم هنوز نرفتم

نه من گیس فلفل سابق نیستم نه اون دختر شاد و پر انرژی که تو همه تاپیکا اولین نفر بود نیستم من یه گیس فلفل دیگه شدم یه دختر افسرده که دیگه هیچی براش مهم نیست اگه منو میشناسی بهم بگو و نشونی بده چون من اسما یادم نمیمونه و ممکنه ببینمت نشناسم🙂❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا من مثل این بود ک وارد یه مدرسه جدید شدم چون دانشگام دخترونه بود ببین بهترین سالای عمرم همون دوسال دانشگاه بود دوستای خیلی خوبی داشتم انقد میخندیدیم دلم برا اون روزا تنگ شده

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...
2738
برا من مثل این بود ک وارد یه مدرسه جدید شدم چون دانشگام دخترونه بود ببین بهترین سالای عمرم همون دوسا ...

خیلی خوبه 

ولی چون محیط دانشگاهم مختلط هست واسه همین میگم☹️

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم

محیط خوبیه  ترم بالاییا هوای ترم اول  دوما رو دارن 

کمکت میکنن ..

فقدو فقد از من بهت نصیحت  ب هیچ وجه با پسرا دوست نشو  حتی برای ی صحبت ریز  چون مشکل ساز میشه برات 

سعی کن دختر خوبی باشی تا برات پرونده  درست نکنه حراست😂

عادت  میکنی کم کم   

کلی ورودی جدید هست تنها نیستی مثل مدرسس فقط دختر وپسر هست و با لباس های بیرون بدون فرم

بله می‌دونم🌹ولی درکل چون یه محیط جدیده و مختلط هست این یکم واسم مشکله 

چون یکم ك نه زیادی خجالتی ام ☹️

2706