2737
2734

من فقط گوشتشو میپزم تو زود پز 

لپه هام هیچوقت نمیپزه میخوام اون دقایق آخر به زود پز اضافه کنم چقدر باید وایستم تا... بپزه لپه هام 

اگه به گذشته بر میگشتم خوب بود 

از شب قبل خیس کن ک زودتر بپزه لپه رو ک تو زودپز نمیریزن خطرناکه غیراز احتمال له شدنش

واسه سلامتی همه پدرمادرای زحمتکشمون صلوات بفرستین الهی سایه شون همیشه صحیح وسلامت بالاسرمون باشه ..😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لپه رو که زیاد تفت بدی ، دیر پز میشه 

از صبح خورشت رو بار بزار که هم گوشت بپزه هم لپه 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
2738

همیشه اول پیاز فراوون اول تفت بده زردچوبه بزن بعد گوشت بریز تفتش بده لپه رو اضافه کن کم تفت بده زیادی ک تفت بخوره سفت میشه دیگه پخته نمیشه اببریز بذار بپزه میتونی ی سیب زمینی هم ریز کنی واسه لعابش برززی توش.. ی ساعت اخر لیموعمانی ک‌خیس کردی ابتدای کار بنداز توش رب و تو ماهیتابه جدا تفتش بده فلفل زردچوبه بزن بهش بریز تو خورشتت کاملا ک جا افتاد ۵دیقه اخر زعفرون و گلاب بزن بهش خاموش کن سیب زمینی و بادمجونم سرخ کن کنارش سرو کن بیار نوش جان ماست و سالاد شیرازی هم یادت نره ماست حتمن بیار من دوست دارم 😂😂😂😜😜😜

واسه سلامتی همه پدرمادرای زحمتکشمون صلوات بفرستین الهی سایه شون همیشه صحیح وسلامت بالاسرمون باشه ..😘😘
همیشه اول پیاز فراوون اول تفت بده زردچوبه بزن بعد گوشت بریز تفتش بده لپه رو اضافه کن کم تفت بده زیاد ...

من نمیدونم دقیقا مشکل از چیه یا اشپزیم خوب نیست یا ظروفمون ظرف نیستن 😐😑

اگه به گذشته بر میگشتم خوب بود 
من نمیدونم دقیقا مشکل از چیه یا اشپزیم خوب نیست یا ظروفمون ظرف نیستن 😐😑

صددرصد ظرفامون ظرف نیستن وگرنه مگه میشه اشپزی خانوم ایرانی خوب نباشه مگا داریم اصلا 

ولی واقعا ظرف چ مشکلی تو اشپزی میتونه ایجاد کنه 😜😜با عشق اشپزی کن مطمئن باش عالی میشه

2706