2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما چند تا از فامیلامون رو تا حالا ماشیناشونو دزدیدن 

همشونم پیدا شده 

منتها هر چی وسیله روش بوده خالی کردن لاستیک باتری ضبط و...

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2728

من ۱۰۰ میلیون پول لازم دارم واقعنم لنگم

با استدلال دوستمون برم یچی بدزدم چون لازم دارم😶

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا
عضیا تو نی نی سایت نمک رو زخمت میپاشن  خودت داغی از شدت غصه اونام زخم زبون میزنن  الهی ...

اینجور آدما نباید کار داشو فقط فقط دعا کن مثل خودشون باهاشون رفتار بشه اونموقع میفهمن طرف چه حالی بوده 

اینجور آدما نباید کار داشو فقط فقط دعا کن مثل خودشون باهاشون رفتار بشه اونموقع میفهمن طرف چه حالی بو ...

ماشین مامان منو‌ ۳ بار دزدیدن پراید بود سه سوت باز میکردن سه دفعه هم یه خلافی میکردن بعد ول میکردن یه طرف

زود پیدا میشه ایشالا نگران نباش

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا
چند روز پیش خونه خواهرمو دزد زد ؛ 110گرم طلا داشت همه رو برد..... ب هیچی دیگه دست نزده

صددرصد کار آشناست ب کسی مشکوک نیستن طفلی ۱۵۰تومن ازش بردن

واسه سلامتی همه پدرمادرای زحمتکشمون صلوات بفرستین الهی سایه شون همیشه صحیح وسلامت بالاسرمون باشه ..😘😘
ماشین یکی از آشناهای ما رو بردن بعد از یک ماه . بدون چرخ و سیستم پیداش کردن.

نمیدونم چی باید بگم چیکار بابد کنم فقط هزاران بار افسوس 

افسوس بخاطر قوانین

افسوس بخاطر بی کفایتی گرونی و و و 

2706