2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم امیدوارم زودترپیداشه اگه پلیس زود بجنبه پیدامیشه اکرنه قژعاتشو میفروشن دیگه بعیده 

نه بابا پلیس کجا کمک میکنه زنگ میزنن به ما دروغ میگن سرمون گرم میکننن

2728
نه دزد برده تو دوربین دیدن اما کاری نمیکنن

انشالله که پیداش کنن

خدا ذلیلشون کنه

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

عزیزم باز اطراف را بررسی کنید ببینید دوربین داره اون اطراف برای یکی از اقوام ماهم ماشین را دزدیدند خانه رو به رویی دوربین داشت خراب بود ولی سر کوچه بعدی یکی بود که تونستند شناسایی کنند پلیس ها دزد ها را و ماشین پیدا شد

نه بابا پلیس کجا کمک میکنه زنگ میزنن به ما دروغ میگن سرمون گرم میکننن

پس دیگه چجوری باید پیداشه یه اشنایی داشتیم ماشینشو بردن اسمس جریمه ام براش اومد دزده باماشین رفته بود سفر باز نگرفتنش  نمیخام دلسردت کنم ولی باید یه پارتی چیزی داشته باشین پلیسا درست حسابی پیگیری کنن

2738
اسی نگران نباش عزیزم ماشین همسایه ما رو هم تو مجتمع دزدین بعد رفتن شکایت کردن پلیس بعد از دو روز یه ...

ان شالله رد ماشین تا دیروز ساعت ۸:۴۵ دقیقه صبح زدن بعد دیگه دوربین ندید

خدا لعنتشون کنه 

تن تن زنگ بزنید ۱۱۰ استعلام بگیرید اینجوری راحتره ماشین مارو چندسال پیش دزدیدن هی زنگ میزدیم بعد ۴روز پیداشد اوردیم پلیس بعد ۱۲ روز زنگ زد گفت ماشینتون پیدا شده

معجزه اتفاق میفته مثل یه نور🤍😍    خدایاشکرت❤
چه چیز عجیبی گفتی اندکی تامل 

عضیا تو نی نی سایت نمک رو زخمت میپاشن 

خودت داغی از شدت غصه اونام زخم زبون میزنن 

الهی زلیل بشن ایشالا

من همین الان تاپیک زدم اومده نوشته تو بدبختی الهی ب روز من بیفته ایشالا

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2706