2726

دوستان چیزایی که میگم حاصل تجربه ی ازدواج من و خواهرمه. میگم اگر کسی خواست استفاده کنه 

۱_ برای پسندیده شدن توسط خواستگار: 

۱-۱: ایه ۷ سوره ممتحنه (عسی الله ...) رو ۷ بار به شیرینی ک قراره بدین ب خواستگار بخونید و فوت کنید 

۱-۲ : اینی که میگم قبل ملاقات با خواستگارتون ۱۱ بار به کف دست راستتون بخونید و فوت کنید بعد برید پیشش: 

یا عزیزُ ذو العزِّ و الاقتدار،  اَعِزَّنی

۱-۳ : همیشه اعتماد ب نفستون رو جلو خواستگار حفظ کنید و در عین لطافت، ادب و زنانگی، مقتدرانه صحبت کنید 

۱-۴ : توی اولین قرار آرایش غلیظ اصلا نکنید 

۱-۵ : قبل اینکه خواستگار رو ملاقات کنید ، از حلقه یس رد بشید 

۱-۶ : قبل ملاقات با خواستگار بسم الله الرحمن الرحیم بگید 

۲- برای اومدن خواستگار : 

۲-۱: توی مجالس زنونه شرکت کنید و خودتون رو نشون بدید . لبخند روی لب فراموش نشه 

۲-۲: معرف های شهرتون رو بشناسید و مشخصاتتون رو بهش بدید 

۲-۳: فلفل سیاه نکوبیده بگیرید ، به نیت اومدن خواستگار روزی یه جفت بذارید لبه چدن گاز ، و گاز رو روشن کنید تا باهم بسوزن( دوتا فلفل رو قشنگ بذارید چفت هم باشن ) این روش عالیه برای زیاد شدن خواستگار و یکی از دعانویس ها ک فامیلمون بود و خیلی قهار بود بهمون یاد داد. هم من تجربه کردم هم خواهرم 

۲-۴ : استغفار زیاد کنید. ذکر یونسیه رو حفظ کنید هرقت توی هر حالتی یادتون اومد بگید 

۲-۵ : یه آیه هست که توش حضرت ابراهیم دعا میکنه میگه :( ربنا هب لنا من ازواجنا و ...اماما) رو توی قنوت نماز بخونید 

۲-۶ : دعا های برآورده شدن مفاتیح الجنان خیلی خوبن مخصوصا دو تا رقعه داره ک باید بندازی توی آب

۲-۷: توسل ب امام رضا معجزه میکنه توی ازدواج 

۲-۹ : چله سوره حشر بی نظیره. 

در آخر دوستان، گل بی عیب خداست . انتخاب اگاهانه داشته باشید نه وسواسانه! 

به امید خوشبختی همه تون

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ممنون دوست عزیز ولی من برای ازدواجم خیلی دعا میکردم که مهرم به دل خواستگارم بیفته و اون عاشقم بشه اتفاقا همین آیه ی ممتحنه رو هم میخوندم ولی الان دارم جدا میشم، ترجیح میدم این موضوع و بخت و اقبال و مهر و علاقه رو با ایمان قلبی و یقینی کامل به خدا بسپارم و دیگه در علاقه مند شدن کسی به خودم دعا نکنم. 

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
بعد ازدواج هم نبات بذارید تو شورتتون بدید با چایی بخوره شوهر!!! این حرفا چیه بابا  یاد پیرزنا ...

وای اگه آخرشو نمی خوندم جر وا جرت می کردم 😅😅😅 شانس اوردی حالم بهم خورد 🤭🤭

از اول باید چیز خور کنیم طرفو😁ولی اون شیرینیو همه میخورن خوب

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
ممنون دوست عزیز ولی من برای ازدواجم خیلی دعا میکردم که مهرم به دل خواستگارم بیفته و اون عاشقم بشه ات ...

عزیزم ایراد همسرت چی بود؟ینی قبل ازدواج مشخص نبود؟

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
عزیزم ایراد همسرت چی بود؟ینی قبل ازدواج مشخص نبود؟

ایراد نمیشه گفت، بیشتر میشه گفت عدم تفاهم شخصی و خانوادگی و سرباز زدن بسیاری از مشکلات مالی. 

واقعا نباید به خدا اصرار زیاد کرد، الان دیگه افسار زندگیم رو کامل و بدون هیچ نگرانی دادم دست خدا که خودش بلده و قدرت اینو داره که برام معجزه کنه‌

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
2706