2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم شنیدم ،برای بچه ها درست می کنن اما بلد نیستم

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2738

گوشت گوسفند و بتیکه های کوچیک تقسیم کن ی پیاز کوچیک نگینی کن یکم ادویه و زعفرو و ابلیمو بزن یکم زیره هم بریز توش در شیشه رو محکم کن بزار تو اب چند ساعت بجوشه بعد میر کنید خیلی خاصیت داره 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
ماهیچه گوسفند بزار تو شیشه درش ببند بدون آب بعد بزلرش تو یه کتری یا قابلمه آب تا بپزه خودش تو شیشه آ ...

پیاز اینها رو بریزم توی شیشه؟

خداوند پیشاپیش من در حرکت است 👌💗✋✌🙏🤛🤜
گوشت گوسفند و بتیکه های کوچیک تقسیم کن ی پیاز کوچیک نگینی کن یکم ادویه و زعفرو و ابلیمو بزن یکم زیره ...

چه جالب شیشه نمیشکنه؟

خداوند پیشاپیش من در حرکت است 👌💗✋✌🙏🤛🤜
2706