2726
عنوان

اونایی که با شوهرشون سردن و جای خوابشونو جدا کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2074 بازدید | 15 پست

باید یه کم فرصت بدین و سعی کنین رابطتتونو هر روز زیباتر از دیروز کنین..زود جا نزنید و ناامید نشید که واای خدایا من تنهایی باید این رابطه رو درست کنم..یادتون باشه وقتی عشق بدید عشق میگیرید..وقتی ارامش بدید ارامش میگیرید...شما باید ابتدا خودتون بدون نق زدن و بدون غر زدن به شوهرتون و بی منت محبت کنید تا مطتبق شما ایشون اینکارو انجام بدن..نزار این چیزای الکی انقد تو رو نسبت به زندگیت سرد کنه..99 درصد مردا بلد نیستن زبانی محبت کنن و محبتشونو اینجوری نشون میدن حالا شما هر دری میزنی تا ازش محبت کلامی بشنوی خب معلومه نمیشه چون ذاتشون اینجوری نیست! خدا ما رو اینجوری افریده و مردا رو اونجوری. کسی که بخاد به زور از شوهرش محبت گدایی کنه نتیجش میشه این که جاشو جدا میکنه...سعی کن افسار رابطتتو به دست بگیری.. ایشون ورداشته گفته جای منو بیار جلو تلویزیون اونوقت شما چون دلسرد شده بودی ولش کردی به حال خودش...خییلی بده..اینجور رابطه ها اخر و عاقبت ندارن..قصد منم کمک به شما بود..حالا هی نیای بنویسی شوهرم ال میکنه بل میکنه این درست بشو نیس...(من اینا رو گفتم دیگه خودت میدونی که بخای تغییر کنی و دنیات رو مطابق با تغییر خودت تغییر بدی یا به همین غر زدنا و نق زدنا و گله و شکایتات ادامه بدی)دیگه خوددانی.