2726

سلام بچها 

سالهاست که تو نی نی سایت هستم کابریم به دلایل شخصی از دسترس خارج شد و الان بعد از یک سال باز هم وارد سایت شدم ولی انقد خستم که اصلا دیگه دلم نمی‌خواد زندگی کنم! واقعاً مگه یه زن جز محبت و توجه از شوهرش چی میخواد؟

بگید که فقط من نیستم که در حسرت یه تشکر بخاطر زحماتم از طرف همسرم موندم! فقط من نیستم ک مدتهاست دوست دارم نشنیدم...فقط من نیستم که مدتهاست از ته دل نخندیده😭 

بچها نگید طلاق بگیر چون نمیتونم پشتوانه ندارم خانوادم باهام خووب نیستن جایی رو ندارم برم و شوهرم...آرومه ولی خیلی سرد اصلا نگم براتون همش پولاشو ازم مخفی می‌کنه که بهش نگم برام یه چیزی بخر.خودم داستان می‌نویسم کار میکنم ولی درآمدم خیلی کمه بیاین درد و دل کنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از چه لحاظ سرد شدی .سرد شدن و باهم نخوابیدن زندگی رو نابود میکنه

چه می‌دونم میگه نمیتونم رو تخت بخوابم همش از خواب بیدار میشم .منم گفتم گودی کمر دارم نمیتونم رو زمین بخوابم! این شد که هر شب جلو تی وی دراز می‌کشه بهش میگم برق ها رو خاموش کنم بریم بخوابیم میگه جای منو بیار اینجا دروغ چرا دل خوشی ازش ندارم پس اصرار نکردم و جاشو جدا میندازم 

چه می‌دونم میگه نمیتونم رو تخت بخوابم همش از خواب بیدار میشم .منم گفتم گودی کمر دارم نمیتونم رو زمین ...

اخی اینجوری نمیشه تا کی میخواین اینجوری بشین هیچ رابطه ای ندارین رابطه تون چطوریه اینجوری نمیشه گلم که

من باتو بهترینم نگذری از من ک دیوونه میشم
سرد شده ولی جاتو جدا نکن که بدترشه،مشکلش چیه؟!که اینکارو میکنه؟باهاش حرف زدی

به خدا الان سه ساله که ازدواج کردم یه ساله عید حتی یه روسری هم نخریدم چون بلافاصله بعد از ازدواجمون خونه خرید دستش خالی شد منم دیدم نداره معرفت به خرج دادم اصرار نکردم! گفتم خب نداره بعدا جبران می‌کنه! 

سه ساله یه خرید درست و حسابی نرفتم بعد از سه سال دو و پونصد برام پول زده  به نظرت با این پول چی میدن؟ وسایل آرایش ندارم لباس بیرونی لباس خونگی به خدا همه چیم خراب شده حالا هم تا پول دستش میاد برای کارش خرج می‌کنه که من نگم به منم بده. دو ساله خونمون لوستر نداره لامپ هم نداره فقط نور مخفی استفاده میکنیم بهش میگم حالا که پول دستت اومده ده تومن بذار کنار حداقل لوستر بخریم میگه ندارم من می‌دونم که داره ولی معلوم نیست چه حسابی باز کرده انتقال داده تو اون 

باهاش صحبت کن  بگو منم بهت نیاز دارم ارامش میخوام

هزار بار گفتم انقد دلمو شکسته اصلا انگار محبتش از دلم رفته دیگه دوسش ندارم خسته شدم بسکه گفتم یه عزیزم آخر حرفات بذار سه سااااله دارم میگم ولی  نمی‌فهمه دیگه چیکار کنم 

خواهر گلم شما که پشتوانه نداری 

سعی کن رابطه خودت و همسرت رو درست کنی باهاش لج نکن اون میگه زمین میخوابم شما نگو رو تخت میخوابم بگوهرجا باشی  میلم کنارت میخوابم بگیر ماساژش بده ...چه ایرادی داره یکم بادل شوهرت راه بیای 

حتما که دوست داشتن رو نباید به زبون آورد 

دوستت داشته که باهات ازدواج کرده 

😎
خواهر گلم شما که پشتوانه نداری  سعی کن رابطه خودت و همسرت رو درست کنی باهاش لج نکن اون میگه زم ...

اگه دوستم داشت برام ارزش قائل میشد. میاد خونه انگار عصا قورت داده نه محبتی نه حرفی اصلا انگار من دشمنشم! منم سه سال محبت کردم چرا اون نیاد سمت من ؟ تولدم، روز زن عید هر مناسبتی که باشه از زیرش در می‌ره اصن نگم برات چقد سرده میام حرف هم بزنم میگه تو کمبود داری خونه زندگی برات فراهم کردم دیگه چی میخوای 

اخی اینجوری نمیشه تا کی میخواین اینجوری بشین هیچ رابطه ای ندارین رابطه تون چطوریه اینجوری نمیشه گلم ...

رابطمون تا وقتی که کنار هم میخوابیدیم خوب بود هر چند. من دیگه بهش میلی ندارم از بس که خودشو از چشمم انداخته ولی وقتی میومد سمتم پسش نمیزدم 

الانم که جدا میخوابیم دیگه رابطه نداریم🙂

رابطمون تا وقتی که کنار هم میخوابیدیم خوب بود هر چند. من دیگه بهش میلی ندارم از بس که خودشو از چشمم ...

ای خدا هیچی چ بد مگه میشه هیچی سخته وزندگی خراب کن

من باتو بهترینم نگذری از من ک دیوونه میشم
اگه دوستم داشت برام ارزش قائل میشد. میاد خونه انگار عصا قورت داده نه محبتی نه حرفی اصلا انگار من دشم ...

ببین بعضی مردا این مناسبت گرفتن ها رو یه چیز چرت میدونن و اصلاتو فرهنگشون جا نمیکنن و تشکر کردن و عار میدونن چیزی که ما زن ها خیلی دوست داریم 

پس سعی کن زیاد برات مهم نباشه تولدوروز زن 

بعدشم از امشب هرجــــــــــــــا شوهرت خوابید برو کنارش بخواب حتی اگه باهاش قهری 

من هفت ساله ازدواج کردم یادم نمیاد تو این هفت سال یه شب از شوهرم دورجدا خوابیده باشم حتی درحالت قهرمون

جدا خوابیدن زندگی رو واقعا سرد میکنه 

😎
 به خدا الان سه ساله که ازدواج کردم یه ساله عید حتی یه روسری هم نخریدم چون بلافاصله بعد از از ...

وقتی زیادی مراعاتشون کنی همین میشه،منم اولش مرعاتشو میکردم یادمه کولر سانترال گرفت واسه خودمون چون قیمتش مناسب بود،گذاشتیم گفتیم اگه لازم شد استفاده کنیم بعد داد خانوادش فهمیدن کولر گرفته شوهرمنم بچه ننه ترسو بهشون داد بدون هیچ پولی🙂

بعدش کولرمون سوخت پول نداشت بگیره،یماه تو هوای شرجی و گرم بندر مجبوری با پنکه سر میکردم،🖤آخرشم دستبندمو زیر قیمت فروختم چون مجبور بودم

مردا همینن نمک نشناس و پررو میشن،از اون به بعد دیگه مراعاتشو ندارم زیاد، شده بحث میکنم باید بهم پول بده،خودت پول پس انداز کن حتی شده هزارتومن

حساب بانکیشم هرجا که شک داری که میره حساب باز میکنه برو بپرس راحت بهت میگن چندتا حساب داره 

سلام.من الان این تاپیک شما رو خوندم و میخوام شما رو تا یه حدی راهنمایی کنم و از تجربیاتی که خودم داشتم در اختیارتون بزارم شاید به دردتون خورد.

ببین عزیزم منم وقتی ازدواج کردم همون دوران عقد مسائل و مباحث خیلی زیادی با شوهرم داشتم همشونم الکی یعنی مسئله خاصی نبود خیلی ساده بود ولی به یه دعواهای خیلی بد منجر میشد مثلا اینکه همش گیرش میدادم که تو بهم مثل سابق توجه نمیکنی..تو دیگه دوسم نداری...تو بهم ذره ای توجه نداری...تو کلمات محبت امیز بهم نمیگی..تو مثل بقیه لوس بازی در نمیاری و... یا مثلا گاهیداوقات پشت خونوادش بد میگفتم یا مثلا پول که بهم نمیداد مدادم گیرش میدادم که تو پولی واسم نمیدی...من لباس میخام و...تا اینکه یه روانشناس خیلی خوب به پستم خورد. از قضا این روانشناس استادم بود و به شدت سطح علمیه بالایی داشت..من یک ترم سر کلاسش بودم و تصمیم گرفتم خیلی جدی خودمو عوض کنم و واقعا همه خاطرات بچه گانه و دعواهای الکیمو سعی کردم بزارم کنار و ار امروز ادم دیگه ای باشم..خلاصه شروع کردم به چیزایی که این خانم گفت عمل کردم و کتاب میخوندم همش و سعی کردم در درجه اول آقایون رو بشناسم...اینکه اونا از چی خوششون میاد از چی بدشون میاد...بعدش سعی کردم خودمو بشناسم!کتاب خوندمو فهمیدم من دنیام با دنیای یه مرد فرق میکنه....فهمیدم من محبت کلامی میخام اما اقایون بلدن محبتو عملا نشون بدن. شاید برات باورش سخت باشه اما اقایون همینکه برای خونشون یک یکلو تخمه هم میگیرن به هوای خودشون خیییلی محبت میکنن به خانومشون..ولی ما زنا میخایم که بهمون کلامی بگه عزیزززززم..عشقمممم...نمیشه باید اول خودت و بعد اقایون رو بشناسی وفتی شناختیشون اونوقت سطح توقعاتت رو در همون اندازه میاندازه میکنی...یکی دیگه از مباحث خیلی مهمی که استادم اشاره داشت این بود که هیچوقت تحت هیچ شرایطی جاتون رو جدا نکنید این واقعا ممنوعه هست حتی بعد از یه دعوای تشنج امیز..اینجوری به همسرتون می فهمونید که قرار نیس هیچ چیزی حتی دعوا بین منو شما رو خراب کنه...وقتی مدام به شوهرت بگی چرا بهم محبت نمیکنی این جمله یعنی من کمبود محبت دارم و دارم محبتو از شما گدایی میکنم..

2706