2703
2553

بچه ها منو همسرم سه ماهه ک جداشدیم  از سر لجبازی

توتاپیکای قبلم هس

بعضیاتون گفتین پیام بده از نزدیک حرف بزنین پیام دادم ببینید چیگفت 

برداشتتون بگید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

چرا به زور میخوای برگردی؟اینکه معلومه دیگه مشتاق و علاقمند نیست

برنگرد وگرنه همش سرکوفت میخوری که خودت برگشتی خودت خواستی

هر توقع و انتظاری داشته باشی انجام نمیده میگه مگه من گفتم برگردی؟

دختر رفتی خودتو کوچیک کردی که چی الان فک کنی برگرده چیزی عوض میشه تازه همینا رو هر روز میزنه تو سرتم این اگه دوست داشت همین که پیش قدم شدی کافی بود واسش تا  بیاد سمتت ولی دلش نیست بگزر دیگه رابطه ی تموم شده تموم شده

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

عزیزم دیشبم بودم تو تاپیکت ولی وقتی قبول نکرده ولش کن 

حرمت رابطتون ریخته 

دیشب بهت گفتم قاطعانه بهش بگو همو ببینید اگ قبول کرد ک خب اما اگر نه ک دیگ زندگیتو بکن 🍀

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
2706