2733
2734
عنوان

از مدرسه زنگ زدن خونمون چیکار کنم

636 بازدید | 10 پست

وای بچها من معلم ریاضیم خیلییی با من لجه خیلی زیاد از قبل منو میشناخت حالا نمیدونم چه دشمنی باهام داره که کلا ازم خوشش نمیاد بعد وقتی فهمید امسال من افتادم تو کلاسی که اون معلمه خیلی ناراحت شد حتی بهمم گف دیدم اسم تو توی لیست کلاس منه غم عالم اومده تو دلم منم هیچی بهش نگفتم

سرکلاسم کلی بهم تیکه میندازه

حالا زنه دیروز پاشده رفته دفتر گفته فلانی رو از کلاس من بردارین گفتن چرا گفته  سرکلاس خیلی سوال میپرسه بعد مدیرم گفته مگه بده اونم گفته نه این به این قصد سوال میپرسه که وقت کلاس بگذره و کلی بدی گفته پیشم حتی امتحانی که ازم گرفت رو ۲۵ صدم کم شدم اونم مدیرم بش گفته نمرش خوبه معلمم گفته با تقلب شده

کلی مدیر و معاونم و پر کرده اینام زنگ زدن به بابام ازش خواستن بیاد مدرسه...

من نمیدونم این معلمه چه دشمنی بامن داره بعد رفتم به مدیرم گفتم شما فقط با حرف یه معلم تصمیم گرفتین میخاستین ازبقیه دبیرام بپرسین بعد گف وقتی یکی ناراضیه حتما بقیم همینجوین خودم رفتم از معلم شیمی و زیست و اینا پرسیدم بعد اونا گفتن خیلی وضعیتت عالیه فقط یکم شیطنتت زیاده ولی درسات خیلی خوبه

حالا من چیکار کنم بابا م عصبی ناراحت ابروم جلو مدیرم رفت منو کشید کنار کلییی باهام دعوا کرد گفت تو کنکور داری با همین وضیعت پیش بری بیرونت میکنم و فلان و اینا از بابام خاستن فردا بیاد مدرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا نترس اگر تقلب نکردی که نباید جا بزنی ‌. اگر درست خوبه بگو بیارید یه بار دیگه امتحان میدم . اگر هم میتوتی مدرسه تو عوض کنی که چه بهتر

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
اصلا نترس اگر تقلب نکردی که نباید جا بزنی ‌. اگر درست خوبه بگو بیارید یه بار دیگه امتحان میدم . اگر ...

مدرسم و عوض نمیکنن بابا شهریش و دادیم  نصفشو

کی پولارو برمیگردونه

مدیرم بهم گف تا اخر شهریور بت مهلت میدم به باباتم میگم اگه جبران نشد اخراجت میکنیم ولی من میدونم این معلمه فقط دلش میخاد من برررررم از کلاس

بدرک‌معلم عقده ایی  بهش محل سگ هم نزار سعی کن درسات رو‌خوب بخونی انشالله کنکو‌ر با رتبه خوب قبو ...

بابا این معلمه یه کاری میکنه من تا مهر نشده بیرونم کنن از این مدرسه

معلم خوبیه واقعا درس دادنش اوکیه ولی نمیدونم چه پدر کشتگی باهام داره