2733
2734
عنوان

به نظرتون میشه ژن رو تغییر داد؟

506 بازدید | 23 پست

مثلا همین ساب هایی که میگن واقعا تاثبر گذار هستن ؟ مثلا تغییر رنگ چشم و قد و ‌.‌.. آخه مگه میشه با آهنگ و صوت ژن رو تغییر داد؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
رو مغز چه تاثیری میذاره؟ مغزشون مثلا پیشرفته میشه یا خل میشن ؟!!_:

اگر بره تو ناخودآگاه در هاش بسته بشه اونجا گیر میوفته روانی میشه مگر اینکه دکترا کاری کنن

🍀زندگیمو دوست دارمممممممم🍀
ژن و اره ممکنه . زیر نظر پزشک و علمی میتونن تغییر بدن 

مثلا اون که قدش یکم کوتاه هست و صفحات رشدش بسته شده زیر نظر پزشک چطوری میتونه قدش رو افزایش بده یا اونکه میخواد چشاش رنگشون تغییر کنه؟

اگر بره تو ناخودآگاه در هاش بسته بشه اونجا گیر میوفته روانی میشه مگر اینکه دکترا کاری کنن

من فقط یکی دو بار گوش دادم بعد یه عده گفتن نمیدونم سرمون درد میگرفت پاهامون درد میگرفت ولی من نه بعد کنار گذاشتم ولی فکر کنم توهم میزدن 

اونوقت مغز باهاشون حرف میزنه اونا فکر میکنن شیطان باهاشون حرف میزنه و به اطرافیان میگن ما داریم با شیطان حرف میزنیم

🍀زندگیمو دوست دارمممممممم🍀
مثلا اون که قدش یکم کوتاه هست و صفحات رشدش بسته شده زیر نظر پزشک چطوری میتونه قدش رو افزایش بده یا ا ...

من یکی رو میشناسم نمیدونم عمل کرد چی کار کرد رنگ چشمشو تغییر داد چند سال بعد عوارضش پیدا شد الان کامل کور شده 

2706