2703
2553
عنوان

موخوره

109 بازدید | 11 پست

خانما موهام خیلی بلنده موخوره داره دلم نمیاد کوتاه کنم چند روز دیگه می‌خوام برم موخوره گیری اثر می‌کنه بنظرتون؟

به خاطر استفاده از رنگ اشتباه مو بوده خیلی هم اتو زدم حالا اگه اثر هم نمیکنه بگین می‌کنه ناراحت نشم🥱🥲🥲🥲

ولی ماسکی چیزی نیست که بهارش کنه؟

موخوره راه حل نداره. باید کوتاه بشه. دستگاه موخوره گیر اون قسمتی که از ساقه جدا شده رو می گیره و در نتیجه ساقه ی مو نازک و ناهموار و شکننده می شه. یه راه حل موقتی و اشتباهه.

البته موهای منم موخوره داره. کوتاه هم نکردم. گاهی نوک زنی می کنم. ولی کلا مشکلی هم با موخوره ندارم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ینی چی مشکلی ندارین؟خب قد مو کوتاه میشه

نه. فقط نوکش دو شاخه می شه. مو رو که نمی خوره واقعا! البته بعضیا روی ساقه ی موهاشون هم ایجاد می شه که ساقه رو شکننده می کنه. من از وقتی یادمه موهام موخوره داشته. و از وقتی یادمه موهام همیشه بلند بوده. نه می ریزه. نه حالتش بده. هیچ مشکلی نداره. فقط نوکش دو شاخه اس. 

موخوره راه حل نداره. باید کوتاه بشه. دستگاه موخوره گیر اون قسمتی که از ساقه جدا شده رو می گیره و در ...

من 80 درصد موهام موخوره داره چکار کنم🤕

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

منم خودم می‌چینم ،،نگاه‌میکنم کدوم موخوره داره،همونا میچینم،البته قیچی کاغذ و اینا نباشه، قیچی مخصوص همین مار بذار کنار، بعدم موهات رو تقویت کنی حل میشه

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓
2714
من 80 درصد موهام موخوره داره چکار کنم🤕

اگه بخوای برن باید از بالای موخوره کوتاه کنی. چاره ای نیست. بعد هم پیشگیری کنی. البته خودم هر چقدر پیشگیری کردم بازم اومدن! مثلا می گن نوک مو رو چرب کنین. من خیلی بدم میاد موهام چرب باشه... موخوره رو ترجیح می دم. 

نه. فقط نوکش دو شاخه می شه. مو رو که نمی خوره واقعا! البته بعضیا روی ساقه ی موهاشون هم ایجاد می شه ک ...

نه عزیزم مو کوتاه میشه اون قسمتی که میگی دو شاخه میشه می‌شکنه بعد دوباره موخوره پیدا می‌کنه بعد دوباره می‌شکنه میوفته هی اگه ادامه پیدا کنه موهات کوتاه میشه

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
من همیشه داشتم و دارم. موهام تا کمرمه خب.    

خب عزیزم اجازه نمیده دیگه موهات رشد کنن خودت هس می‌کنی رشد میکنن 

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.