2410
2553
عنوان

با مرد متاهل رابطه داشتم و نمیدونستم تروخدا بیایید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 24039 بازدید | 296 پست
نمیدونم بخدا😭 خودمم ذهنم رفت نکنه فیلمه ولی فک نمیکنم زنش خیلییی ساکت بود و مظلوم اما با ی حالت بد ...

دروغ میگه زنش نبوده کدوم زنی آروم میشینه اگر راست بود اسی الان باید زیر چشات انقد پف میکرد که نمیتونستی تایپ کنی ....مرده حقه ش بوده ولی همون بهتر این انگل رو دیگه بهش فکر نکنی

بابا من خودم کلاغ و جای قناری رنگ میکنم 

بش بگو مرتیکه اسکول مگ با شلغم طرفی

چجوری نفهمیدی بازیش بوده و متاهل نبوده کدوم زنی اصن زن نه یه شلغمم بدونه شوهرش 1 سال بایکی بوده تا دختررو ببینه شروع میکنه ناخواسته ب دری وری گفتن

یا حتی میرینه ب شوهرش نه اینکه مثه ماست نگا کنه بدونه واکنشی

اون یا زید جدیدش بوده یا زید رفیقش نقشه چیدن تورو کلا از بیخ و بن از سرشون وا کنن حاضرم شرط ببندم

مرد متاهل ته ته تهش 3 ماه گاف نده ن 1 سال

افکار من دقیقا تو آهنگ بهشت تتلو خلاصه میشه. (BTS)نه میشناسمشون نه حتی 1 آهنگشون و شنیدم فقط حااال کردم بنویسم  BTS چون پسرای گروهش برام بانمکن.تتلیتی م بشدت با آهنگاش حال میکنم. شادمهریم خراااب😍ب قول تتل ببین اینا چی ن ک بینشون این منه تیکه پاره آدم ترینم. گاهی آدم با 1 اشتباه 19 نمیشه صفر میشه... خطاب ب حسودایی ک بخاطره اسم کاربریم بام بحث کردن ک واسه باره 100م ترکیدم دوباره همین اسم کاربری و گذاشتم😌انقدر ساز میزنیم ک زمانه برقصد ز ساز ما روزی رسد ک زمین خلاف بگردد زناز ما (شما حتی ایمانتونم بوی گناه میده) از بدا نترس چون میدونی چقد بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقد بدن...از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود درحالی ک من درآن با چهره ی واقعی حاضر بودم...(حتی اگر باتو مخالف باشم باز درجبهه ی تو می مانم. پس نترس).. این ک یه عده میگید چرا اکثرا میشناسنت چون از 97 عضوم.فقط97 بار تعلیق شدم😊بچه مشهد متعصب رو مشهدیااا😎😌عشقِ شله با قیمه فراوووون. یه بیماری دارم اسمش اینه(کُخ) ینی کخ دارم. فقط یه مشهدی میفهمه اسم بیماریمو😁😂من 0 و 100 م حدوسط ندارم یا مهربونم و خوش زبون یا یه روانیه سنگدل بددهن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم اصلا ب پسره نگو که فهمیدی زن داره  مطمئن باش که با حرفاش رامت می‌کنه فقط بگو این رابطه ب ...

فک کنم قشنگ نخواندی🤣🤣🤣

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
از کجا بفهمم فکر نمیکنم لینجوری باشه😭

اینجوری هم باشه به دردت میخوره؟ کسی که نمخوادت میخوای؟عادیه خب یه سال باهم بودین گریه هم کنی عادیه بلخره از  اعتمادت سواستفاده شده اگه زنش نبوده باشه مشخص میشه اگه این اواخر خیلی سرد بوده باهات احتمالا زنش نبوده و اینجوری کات کرده؛زندگی همینه عزیزم اینجوری تجربه میشه برامون به هر کسی اعتماد نکنیم،

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2720

یخ بار یکی به من زنگ زد میخواست بامن دوست شه بهش میگفتم زنگ نزن. ول نمیکرد منم جواب نمیدادم یه دفعه یه پیامی اومد خواهشا جواب بده کارت دارم منم جواب دادم دیدم یه خانمه بهم گفت من زنشم . گفتم من به این اقا هرچی میگم زنگ نزن ول کن نیست خانمه گفت خواهش میکنم جوابشو نده منم خداحافظی کردم یه مدت تلفنم رو خاموش کردم. نمیدونم بعضی مردهای متاهل چرا بعد چند سال از زندگی مشترک از زنشون دلسرد میشن. ماها انگار واسه مردا وسیله اسباب بازی هستیم 

خیلی مشکوکه زنش نبوده کی زنش میاره سر قرار شاید اینجوری خواسته بهم بزنه

دقیقا منم همین فکر و کردم.شاید مثلا فیلمش بوده اونم دوست دختر دیگه ش بوده میخواسته هم اونو هم اینو از سرش باز کنه.ب هرکدوم گفته زن دارم.چجوری زن طرف تو ماشین نشسته منتظر ک شوهره بره با دوست دختره کات کنه و اومده دیدتش چیزی نگفته!!! اسی هیچ راهی جز اینی ک گفتم نیست.البته اگه حرفای شما هم  کلش واقعی باشه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
زنش مدتی بوده که فهمیده بوده حتما یکم آتیشش خوابیده بوده ی هفته بود کم چت میکرد میگفت سرم شلوغه و ای ...

حتی یک درصدم دروغ باشه دیگه این رابطه ارزش نداره توعم اگه راست باشع عذاب وجدان نداشته باش 

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
2714

یک سال دوست بودی باهاش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدش تازه فهمیدی ؟ اونم خودش گفته وگرنه ک خودت نمیفهمیدی !😐😑

دخترجان الان مردی که زن و بچه داره چطور آشکارا با تو بیرون میومده یک سال اونم ؟😏  

پنجشنبه جمعه ها با تو بوده ؟

والا من که لیسانس مددکاری دارم بعید میدونم متاهل یک سال پیاپی بیرون میرفته با شما  معمولن این افراد روابط مخفی دارن 🤔

خدا داند که اصل ماجرا چه بوده 

ولی حالا که به قول خودت رابطه جنسی نداشتی  زود تموم کن

شاید باورتون نشه چون خودمم حتی باورم نمیشه چجوری نفهمیدم این پسر ی پسر امروزی و خوشتیپ بود سنش هم زی ...

گلم خیلی تابلو هست که میخواسته پس بزنه شما رو.

اصلا یک درصد هم فکر نکن که متاهل بوده. اصلا زن نداشته فقط بنابه دلایلی شما رو از سرش باز کرده.

گفته الان زنم فهمیده؟؟؟ زنش فهمیده و دوباره اومده تو کافه باهات قرار گداشته؟!

فقط خواسته شما رو رد کنه احتمالا مورد خوبی براش پیش اومده.

هر چند یه حسی به من میگه شما ولش نخواهید کرد ... 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
فک کنم قشنگ نخواندی🤣🤣🤣

همون اولشو خوندم جواب دادم 

بعد اومدم ادامه شو خوندم دیدم کامل توضیح داده

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕

به نظر نمیرسه استارتر چندان خودشو سرزنش کنه درواقع دلیلی هم برای سرزنش وجود نداره چون خودش قربانیه 

نمیفهمم چرا الان میگید خودتو سرزنش نکن یا کاش از زنش عذر خواهی میکرد ! نمیدونم چرا کسی به احساسات استارتر توجه نمیکنه طوری رفتار میکنید انگار نقشی داشته تو این جریانات 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706