2733
2734

خانوما شوهرم ماشین سنگین داره و تقریبا هردوسه روز ی بار میاد خونه وقتی اون خونه نیست من حوصله واسه خونه تمیز کردن ندارم و فقط پای گوشیم ووقتی میخواد بیاد هول هولکی خونرو تمیز میکنم شماهم اینجوری هستین؟الان کلی کاردارم ولی توی نی نی سایتم😔🤕😐

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ماشین سنگین نداره .ولی کارش یه طوریه که مثلا چهار روز یا دوروز همراه با شبهاش پشت سر هم نیست.منم همینطوریم اون یه روزه مونده به آخر پامیشم کارهارو میکنم.تازه از خانوادمم دورم دیگه بدتر

منم کلی کار دارم ولی نشستم تو تاپیک اونی اون بی نمکی میکنم 😂🤷‍♀️

منم 😢

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

نه من همه ی کارامو میکنم غذامو میپزم یه زنگ به مامانم میزنم به شوهرم میزنم بعد جلوی تلویزیون دراز میکشم تا دلت بخاد فیلم میبینم بعد  نی نی سایت میام با دخترا چت گروهی میکنم ،اسوده خاطر، 

من ماشین سنگین نداره .ولی کارش یه طوریه که مثلا چهار روز یا دوروز همراه با شبهاش پشت سر هم نیست.منم ...

منم دقیقا😢

2738
احتمالا نظم فکری نداری یا نگرانی یا تنبل

آره دقیقا،از وقتی زایمان کردم تنبل شدم 

من برعکس وقتی خونه است نمیتونم تمیزکاری کنم

منم همین طوریم ی روز مونده به اومدنش تمیز میکنم

برنامه ریزی کن وقتی همسرتون میره سرکارخونه رومرتب کن واسه خودت خوراکی ومیوه بگیر بشین پای گوشی وتلویزیون تاهروقت دوست داشتی چندساعتم مونده بیادخونه مرتب کن وغذادرست کن

2706