2737
2734
عنوان

تجربه زایمان طبیعی دارین میاین لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 151 پست
من زایمان اولم برش خوردم زیاد نبود ولی الان خداروشکر خوب جا افتاده و اینکه اینقدر میگن تغییر میکنی و ...

کار خاصی کردی ؟پیاده روی زیاد داشتی؟

دلین مامان خوش اومدی تو دلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمارستان پله داره، رفتی برو تا موقعی که دردات هر ده دقیقه شد، که هورمون فشار تزریقت نکنن، طبیعی دنی ...

اره واقعا به نظر من راه رفتن خیلی تاثیر داره من توی بیمارستان بودم همه داد بی داد میکردن و خوابیده بودن من توی بیمارستان راه میرفتم و صدا نمیدادم

2731
بیمارستان پله داره، رفتی برو تا موقعی که دردات هر ده دقیقه شد، که هورمون فشار تزریقت نکنن، طبیعی دنی ...

آره مرسی عزیزم یکم آروم شدم 

نباید داد بزنی هم انرژی تحلیل میره هم دیر باز میشه من خیلی ریلکس بودم اصلا یادم میوفته خندم میگیره

نمیتونستم نه پیاده روی داشتم نه فعالیت بچه ۴ کیلو بود کلا هیچ جوره نمیشد ریلکس بود ازونورم مدام معاینه میکردن یعنی نابود شدم یادم میاد وحشت می کنم از زایمان 

نمیتونستم نه پیاده روی داشتم نه فعالیت بچه ۴ کیلو بود کلا هیچ جوره نمیشد ریلکس بود ازونورم مدام معای ...

برش خوردی یا خودت باز شدی؟بخیه زیاد داشتی؟

2738

دوستان با خوندن تجربه هاتون موهای تنم سیخ شد ، برگام ریخت ، چطور پس اینقدر خانما دوست دارن بچه دار بشن ؟من یکی از دلیلام واسه بچه دار نشدن اینه که تا سه سال گریه میکنن همش وقت و بی وقت طاقت بیخوابی ندارم

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
کار خاصی کردی ؟پیاده روی زیاد داشتی؟

اره پیاده رویی کردم موقعی که دردم کم بود دوش آب گرم رفتم و همش راه میرفتم موقع زایمان (البته زایمان در آب داشتم)خیلییی زایمان در آب خوبه اصلا درد بعدش احساس نکردم بخدااا 

نمیتونستم نه پیاده روی داشتم نه فعالیت بچه ۴ کیلو بود کلا هیچ جوره نمیشد ریلکس بود ازونورم مدام معای ...

پسر من ۳ و نیم بود  . آره معاینه خیلی وحشتناکه

روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت🖤🖤
دوستان با خوندن تجربه هاتون موهای تنم سیخ شد ، برگام ریخت ، چطور پس اینقدر خانما دوست دارن بچه دار ب ...

اگه شوهرت بخواد مجبوری😂منم نمیخواستم اما الان نیومده عاشقشمم بیشتر بخاطر شوهرم وقتی میبینم اینقدر دوستش داره و میدونم بهترین پدر دنیا میشه

میگم دردام کمه ها چون کمه میگم ینی میشه بیشتر باز شم الان چیکار کنم دردام منظم بشه شما پیاده روی داش ...

دختردایی من میگه هفته ۳۹ برداشتم کل راه پله رو شستم  فرشاشو و خود راه پله رو تمیز کردم  بعد شبش میگه علائم زایمان اومد سراغم دکترم گفت بمون صبح برو بیمارستان که من اونجا باشم میگه صبح  رفتم معاینه شدم  امپول فشار زدن نیم ساعته بچه دنیا اومد😅

2706