2737
2734

من از صبح ۳بار درد پریودی گرفت کمرم وقتی از خواب پاشدم هر ی ساعت ۲۰ دیقه کمر درد داشتم مثل پریودی بود شدید نبود

کشاله ران هام درد میکنه یهو جوری که نمیتونم راه برم 

بیحالم بچه همش خودشو سفت میکنه حرکاتش کم شده موکوس هم دیروز دفع کردم اما خونی نبود(ترشح ژله ای)

۳۸ هفتم رفتم بیمارستان گفت ی سانت بازی 

چیکار کنم دردام منظم شه و این علایم ممکنه واسه نزدیکی به زایمان باشه؟

دلین مامان خوش اومدی تو دلم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره عزیزم نزدیک زایمانت هست دردات کمکم نزدیک ک شد برو بیمارستان

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2738

عزیزم منم فکر میکردم بچه خودشو سفت میکنه ولی انقباض بود

کاش بری یه چکاب بشی 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

سعی  کن      حرکات       ورزشی و نرمشی   برای باز شدن لگن رو سرج کنی     که  کمکت کنه   وقتی دردات   فاصلشون کمتر    شد      اون موقه  موقه زایمانه

بوی لیمو  میاد  ،  انگار قراره  از ته دل بخندیم....

ببین نفس عمیق برا باز شدن دهانه رحم عالیه، تا جایی که میتونی داد نزن، نفس عمیق بکش، هورمونی ترشح میشه که دهانه رحم باز میشه، برعکس با داد زدن دهانه رحم دیر باز میشه، من آخراش دیگه دست خودم نبود داد میزدم

آره منم اینجوری بود رفتم گفت یک سانت باز شده فرداش بستری شدم

میگم دردام کمه ها چون کمه میگم ینی میشه بیشتر باز شم الان چیکار کنم دردام منظم بشه شما پیاده روی داشتی؟

دلین مامان خوش اومدی تو دلم😍
2706