2737
2734
عنوان

کسانی که تجربه زایمان طبیعی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 207 پست
عزیزم علت سقط هات چی بود؟ چی بود که مجبور به سقط می سدی؟ یا بعد از به دنیا اومدن فوت می کردن؟

اولی ۱۲هفته

دومی پسرم سالم

سومی ۸هفته

چهارمی ۲۲ هفته

نه اولی وسومی شکمم مردن

چهارمی هم خودم دارو خوردم ۸تا دکتر رفتم گفتن فقط سقط ناهنجاری نادر داشت سندردم دندی واکر

دکتر میگه احتمالا تو ژنتیک هس 

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا من فقط از رو کنجکاوی تاپیک زدم آخه وقتی پریود میشم انقد درد دارم ک نه میتونم وایسم ن بشینم و ...

وا مجردی🙃

2728
اولی ۱۲هفته دومی پسرم سالم سومی ۸هفته چهارمی ۲۲ هفته نه اولی وسومی شکمم مردن چهارمی هم خودم دار ...

عزیزم خدا رو شکر که فرزندی سالم داری بابت همون خوشحال باش . بعضی وقت ها این جوری میشه دیگه انگار قسمت نبوده برای پسرت خواهر یا برادری بیاری و همون یکی باید یکی یک دونه تو و همسرت باشه .مطمئن باش همین یکی هم برات شادی میاره هم باعث افتخارت میشه و هم از دیدن خوشبختی و خوشیش هزار بار خدا رو شکرمی کنی

وای چیکار کنم خیلی میترسم یعنی چی گوشتت تیکه تیکه جر بخوره این همه درد آخه انصاف نیس نمیشد هیچی نباش ...

حتما حکمت خدا اینه

ببینم کنکور رتبه ات چن شد؟

عزیزم خدا رو شکر که فرزندی سالم داری بابت همون خوشحال باش . بعضی وقت ها این جوری میشه دیگه انگار قسم ...

بله دقیقا

خداروشکر به خاطر سلامت پسرم

ولی حس میکنم بقیه سقط هام به خاطر دیدن جنازه بود

چون میترسم و چله میت میفته گردنم

سر پسرم ولی اصلا ندیدم

2738
2706