2726
عنوان

کسانی که تجربه زایمان طبیعی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 207 پست
دوست منم همینو میگه اونا یا ادا درمیارن که مثلا ما قوی هستیم و راضی از طبیعی یا اینکه آستانه درد ...

نه ادا در نمیارن استانه ی دردشون فرق میکنه واقعا.

مامانم همش میگه زن داییت داشت با ماما حرف میزد تو راهرو بیمارستان یه دفعه گفت اومد اومد همونجا وسط سالن دراز کشید بچه اش همون لحظه اومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله پرستارا هم هنگ کرده بودن نه جیغ زدم نه گریه قشنگ میخوندم وسطش یه ۵ دقیقه استراحت بعد دوباره ا ...

وای من بودم خودمو میزدم ب جیغ و داد چون خجالت میکشم با اون پوزیشن جلو چند نفر😑😂😂😂می‌دونم برای اونا عادیه ها

✨happy to light and that's enough
2728
من خون ریزی زیادی هم داشتم تا زایمان کنم ببخشید خون همه جا رو برداشته بود دکتره ترسید.. خوش به حال د ...

اره بخدا.اصلا بخیه هم نخورد

هر دفعه از زایمان میگم اون فقط میخنده.میگه خیلی زایمان شیرینه دلم میخواد دوباره یکی دیگه بیارم

من موقع به دنیا اومدن پسرم یه لحظه اشهدم رو خوندم ولی نمی‌دونم چرا اون همه درد برام شیرینه 

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تو رو توی دلم گذاشت انشب همه ملائکه نوید آمدن یار مهدی عجل الله را دادند

پریود ضرب در 🤔از کمر به پایین به دونیم میخای تقسیم بشی😊

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤
برا بعضیها راحت تره ولی برای من پریود ضرب در کهکشان راه شیری

🤣👋🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
دوست منم همینو میگه اونا یا ادا درمیارن که مثلا ما قوی هستیم و راضی از طبیعی یا اینکه آستانه درد ...

من میخاستم سزارین کنم و بشدت طرفدار سزارین بودم

ولی رفتم بیمارستان برای چکاب و بدون درد

دکترم گفت ۷/۵ سانت باز شدی

سر دو ساعت زایمان کردم و خیلی راحت بودم

و شدم طرفدار طبیعی 

خیلیا اینجوری هستن و ادا هم نیست خوش زا بودن ارثی هست معمولا

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706