2733
2734

دلبندا

مامانم فردا عمل قلب باز داره 

دکتر گفته ریسک خطر پونزده درصده...

خیلی نگرانم توروخدا بیایید از تجربیاتتون بگید؟

دیابتیه ولی تحت کنترله..

نگران نباش عزیزم ان شاءالله عملش به خوبی انجام میشه. پدر من سال ۸۴ عمل قلب باز شد، خیلی از دکترا جوابش کرده بودن. دکتر ماندگار پدرمو عمل کرد، گفت فقط ۱۵ درصد احتمال داره به هوش بیاد، خدا روشکر اون زمان عملش به خوبی انجام شد

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نگران نباشی ابجی، داداش من ۶سال پیش عمل قلب باز کرد اون موقع ۶سالش بود خداراشکر خوب شد دکترم ب ما همین حرفو زد 

انشاالله مادرت شفا پیدا میکنه

زیبایید،اماخالی هستید،برایتان نمیشود مُرد.

اره مادر بزرگم... فقط بعد عمل مهمه که خیلی بهش برسید حتماً باید روتخت باشه که بتونه راحت بلند شه بهش فشار نیاد از توالت فرنگی استفاده کنه حموم حتما یکی کمکش کنه و کلا دوماه میکشه مراقبت های بعد عملش اگه خوب مواظبش باشید زود خوب میشه

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃
خداروشکر که سلامتن پدر مرسی از دلگرمی که دادی عزیزم ❤

کجاعمل میشن؟

نگران نباش ماتوفامیل ازاین مورد داشتیم

فقط اگه بعد عمل قراره وارفارین بخوره حتماحواستون باشه کم وزیادنشه.همین

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

ما فامیل مون این عمل رو انجام داد ۷۰ ساله بودن الان که حالشون خوبه ،انشاله عمل مادرتون موفقیت آمیز باشه ،فقط یه دکتر فوق حرفه ای توان این عمل رو داره پس اول به خدا ایمان داشته باشید دوم به دست دکتر 

دکتر سر شناسیه؟اگه آره پس فقط دعا کن انشاله که چیزی نمیشه

2706