2733
2734

خودم حال خیلی افتضاحه. و دیدن وضعیت دختر داییم بدترم میکنه

این الان تو سن خریته 13سالشه 

یه شب میره پارک پسره میبیندش همون شب پسره به دوست دختر داییم میگه اینو برام جور کن  و دوست دختر داییم ایدیشو میده به پسره  و دختر داییمم ک  بنظرم یه بیمغزه قبول میکنه 🙂💔

بخدا 10دیقه از چتشون نگذشته بود پسره شروع کرد قربون صدقه رفتن 

الان دارم بهش نگاه میکنم دختر داییمو سرشو کرده تو گوشیش  یه لبخندم رو لباش

پسره18سالشه  و بلده باید چیکار کنه ک این خر شه ولی این بچس بخدا  وابسته بشه بدبخت میشه من خودم  تجربه داشتم میدونم اخرش ضربه بدی میخوره ولی در کل   گوش نمیده بهم هر چی میگم بقران داره گولت میزنه باورش نمیشه  میگه نخیر دوسم داره فقط منو داره و... 

بخدا اینقدر بی فکره ک دیشب پسره براش یه استوری گذاشته  داره ذوق مرگ میشه اومده میگه نگاه چقدر دوسم داره و... 

بچه ها من مطمئنم پسره داره گولش میزنه. مطمئنم 

خودم نه حال روحیم خوبه  نه جسمیم  اینم ک میبینم داره خر میشه نالم بدتر میشه

چطوری کمکش کنم؟ 

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بزار تجربه کنه سرش به سنگ بخوره الان اگه سرش به سنگ نخوره با حرف توهم ول کنه دوباره زود گول میخوره میره سراغ بعدی ولی خودش تجربه کنه ضربه میخوره درس عبرت میشه براش عاقل میشه 

بزار تجربه کنه سرش به سنگ بخوره الان اگه سرش به سنگ نخوره با حرف توهم ول کنه دوباره زود گول میخوره م ...

داره با ابروی خودش بازی میکنه خب🙂

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 

ولش کن تو هر چقدرم بخای بگی این کار خودشو میکنه 

نوجونه کنجکاوه مخاد تجربه کنه

قرار نیست که تو زندگی اطرافیانمون همش دخالت کنیم راه درستو بهشون نشون بدم که اشتباه نکنن حتی اگه پدر و مادر باشیم 

اشتباه کردن چیز بدی نیست تازه خوبم هست اگه انسان اشتباه نکنه چجوری مخاد درس زندگی یاد بگیره؟

اگه واقعا میخوای کمکش کنی سعی کن اطلاعاتی ازخونواده پسره به دست بیاری ، بعد بهش پیام بده تهدیدش کن که ازت شکایت میکنیم باباش  بفهمه آتیشت میزنه وحتما بگو راجب این حرفها به  دختره حرفی نزنه، یواش گورشو گم کنه ، خودم دختر دارم اگه روزی این حرکات ازش ببینم هیچی به دخترم نمی گم ولی به حساب پسره میرسم 

2706