2737
2734
عنوان

میشه بیایین درمورد من وهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 34 پست
باهاش جدی صحبت کن ک حق اینکارو نداری اگر کردی منو از دست میدی منو نفروش ب خوشی دو دقه ای

بهش گفتم گفت بخدا میخاسم حرف بزنم استرسم کم شه دمبال دوستی و کاربد نبودم.چون خودشم خیلی غیرتی و محتاط بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته عزیزم ولی تواون ربات درخاست شخصی میزنن کلی نیس گروه باشه...اونم با زن دردودل کرده یاحرف زده

ولش ذهنتو درگیر نکن

فشار روش زیاد بوده

شاید فقط حرف و درد دل بوده

بهش محبت کن اگر تکرار نشه چون تو دوران بیماریش بوده و از فشار عصبی بهش فرصت بده به روشم نیار

حتی اینکه حرف خاصیم نمیزدن باز مخفی کاریشو توجیه نمیکنه اما خب اینبارو کوتاه بیا سعی کن از این حالتتات فاصله بگیری و به خودتون و زندگیتون ارامش بده که اگر اون کاری کنه تو خودتو مقصر این رفتارش نبینی که بخاطر بد دلی تو به کسی رو نیاره..

2731
ممکنه بعضی مواقع از سر کنجکاوی وارد بشن و حالا خطایی هم بکنن ولی خدا روشکر زود فهمیدی در حد چت با نا ...

چی بگم مدام توسرم میچرخه دیک شونرم‌مال من نیس رفته بازنا چت کرده غیرتش گذاشته زیرپا...درصورتی ک خیلی غیررتی بود

بهش گفتم گفت بخدا میخاسم حرف بزنم استرسم کم شه دمبال دوستی و کاربد نبودم.چون خودشم خیلی غیرتی و محتا ...

خب بگذر بی خیال شو سعی کن یادت بره اگ باهات خوبه ب شرطی ک تکرار نکنه اگ کرد هر چ خودت مصلحت میدونی بکن اگ نمیتونی باشدووم بیاری ولش کن اگ میتونی ک زندگیتو بکن

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم
ولش ذهنتو درگیر نکن فشار روش زیاد بوده شاید فقط حرف و درد دل بوده بهش محبت کن اگر تکرار نشه چون ت ...

انقد ک درگیرم مدام ازش سچال میپرسم چرا حرف زدی چرا اینکارو کردی انقد میک غلط مکدم قصدم بدنبود 

حتی اینکه حرف خاصیم نمیزدن باز مخفی کاریشو توجیه نمیکنه اما خب اینبارو کوتاه بیا سعی کن از این حالتت ...

اره خب همین ک انقدمن بش اطمینان داظتم ولی اون رفته‌اونجا خیلییی حالم بدمیکنه...انگاردیک نمیتونم مث قبل زندگی‌کنم

2738
انقد ک درگیرم مدام ازش سچال میپرسم چرا حرف زدی چرا اینکارو کردی انقد میک غلط مکدم قصدم بدنبود 

ول کن بابا زیاد گیر نده

ادمها گاهی اشتباهاتی میکنن اینکه دوباره اون اشتباه تکرار نشه مهمه

دیگه از این بیشتر زندگیتو درگیر تشنج نکن

خوش باش

چی بگم مدام توسرم میچرخه دیک شونرم‌مال من نیس رفته بازنا چت کرده غیرتش گذاشته زیرپا...درصورتی ک خیلی ...

سخته ولی به خاطر این موضوع نمیتونی زندگیتو خراب کنی، این موضوع برای شما فراموش نشدنی هست ولی به مرور زمان که همسرت تکرار نکنه کم رنگ میشه 

ینی اکرمن نمیفمیدم و ادامه دارمیشد؟؟

عزیزم اگر این موضوع رو ادامه بدی کش بدی جز اینکه خودت و زندگیت آسیب ببینه چیزی عایدت نمیشه، اولین گام تو وسواس فکری کنار گذاشتن اگه ها هست 

2706