2733
2734

میشه بیخیال چشم سدم شی؟خیلی خطرناکه اگه شما سرخود بازش کنین آدمایی که بازش میکنن چن سالل تمرین مداوم دارن درباره پرواز روحم حواست باشه اونم کار خطرناکیه کلی تمرین باید قبلش بکنی.

اصلا سمت این چیزا نرو چون از راه درست کار هر کسی نیست و خدای نکرده یه وقت به خودت میای و میبینی چشم سوم شیطانی داری😈👹👻

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=] جان [/QUOTE]

آخه گفتين لايك بردار

منظورم اينه چرا اينو گفتين

فكر كردم اگه كسى لايك كنه نميشه پيامو حذف كرد كه ديدم ميشه

البته برام سوال شد

دوست ندارين جواب ندين

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
2731

چشم سوم مال شیطانه. اونکه منظور شماست چشم باطن یا چشم برزخیه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
وا مگه به همین سادگیاس باید کله عمرت پاک زندگی کرده باشی نمازتو خونده باشه نکه برا ی دوران خاص باشه ...

اونکه معنوی هست و حقایق معنوی رو میبینیم اسمش چشم باطن یا چشم برزخیه نه چشم سوم. چشم سوم شیطانیه!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.