2737
2734

میخام اول از پرواز روح شروع کنم بعد به نماز شروع کنم روبه پروردگار بشم و ۷ چاکرا رو باز کنم چشم سوومم باز کنم چون توی قران هست گفته تیز بین تر میشی این قدرتو خدا بهت میده ایا بازم مشکلی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وقتت رو تلف نکن. به جاش یه هنری یاد بگیر که به کار خودت و مردم بیاد. مثلا چشم سوم داشته باشی و باطن همه رو ببینی بدتر اعصابت خورد میشه. خودت رو کامل کن بزار اصلا کل دنیا ناقص باشن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

آخه چرا عادی زندگیتونو نمیکنین این کارا چیه آخه

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

وا مگه به همین سادگیاس باید کله عمرت پاک زندگی کرده باشی نمازتو خونده باشه نکه برا ی دوران خاص باشه تازه خیلی کم میشه که یکی چشم سومش باز شه اونم انسان هایی ک جایگاه خاص دارن و...😐

خستم از#جماعت زنده کش#مرده پرست:)"
وقتت رو تلف نکن. به جاش یه هنری یاد بگیر که به کار خودت و مردم بیاد. مثلا چشم سوم داشته باشی و باطن ...

خیلی حرف حقه پس ف۳ط همین پرواز روح انجام میدم که به خودم ارامش میده و اطلاعات میده بهم

2706