2726

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چیش ساده است؟🤔🤔🤔🤔

مادرانی که سقط دنبال ایسن، تصور کنن اگر جنین چند هفته ببی، تینن اینه بکشن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
من مادر نمیشم💔 یعنی خدا نمیخاد که بشم😭😭

ماهرو جونم! دوستی داشتم که دکتر بهش گفته بود همونقدر که سنگ ممکنه بچه دار بشه تو هم میتونی...

شوهرش طلاقش داد، مجدد با یکی که همسرش فوت کرده بود و پسر کوچولو داشت ازدواج کرد که مادری رو تجربه کنه.

در کمال ناباوری علمی! در دوران عقد باردار شد! برای رحمی که نه جنین امکان لانه گزینی داشت نه رشد....الان یه دختر کوچولو ناز داره

ماهرو جونم! دوستی داشتم که دکتر بهش گفته بود همونقدر که سنگ ممکنه بچه دار بشه تو هم میتونی... شوهرش ...

منو همسرم مشکلی نداریم،🥺 

این ماه آنقدر امیدوار بودم که نگو😞 

وقتی پریود شدم باز 💔

خدایا شکرت 🍀❤️ ممنون
منو همسرم مشکلی نداریم،🥺  این ماه آنقدر امیدوار بودم که نگو😞  وقتی پریود شدم باز 💔

خب پس حله. به محض اینکه استرس شما برای بچه دار شدن از بین بره، باردار میشی ان شاالله.

زوجهای ناباروری داریم که تا مرحله آی وی اف پیش میرن، اون موقع که دیگه از بارداری طبیعی نا امیدن و دارن مراحل اداری و پزشکی آی وی اف رو طی میکنن، یهو میفهمن باردارن  

استرس بارداری نداشتن! همین

منو همسرم مشکلی نداریم،🥺  این ماه آنقدر امیدوار بودم که نگو😞  وقتی پریود شدم باز 💔

پس چرا میگی مادر نمیشی؟خب هر چی ب زبونت بیاری همون میشه.

گفتم نکنه لوله نداری.یا مشکل حادیه.

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

کاملا موافقم بعضیها فکرمیکنند جنین یک تیکه گوشته پس کشتنش اشکالی نداره وبه بهانه های واهی مثل مشکلات اقتصادی،تربیت یا اینکه ما همین یدونه رو بزرگ کنیم وبه یک جایی برسونیمش هنر کردیم واز اینجورحرفها بچه بیچاره رو میکشن وخیلی راحت بقیه رو هم به این کار تشویق میکنند

سقط جنین شاید راحت باشه که نیست ولی بعد این قتل بزرگ زندگی فرد دچار کلی مشکل میشه که باز همه رو میندازه گردن خدا  و.......

فقط کافیه قبل سقط یک کم به اون جنینی که وجود داره،روح داره،واینکه وقتی دنیا بیاد کلی قشنگی باخودش میاره فکر کنیم

فراینده به وجود اومدن بچه از لقاح و تبدیلش به جنین سخت ترین پروژه ست

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
2706