2726
عنوان

همه مردا اينطورن ؟

518 بازدید | 31 پست

دو هفته عه همسرمو ندبدم (عقدم) اگه اين هفته تموم شه ، قرار شد چون از مهر مجبورم برم تهران بريم مسافرت چند روزه هفته ديه … 

اولين مسافرت دوتايي مونه بعد از يه سال و خورده …. 

بماند كه اصن مث من ذوق نداره …

من تصميم گرفتم واسه تايمي كه كنارش هتلم ، دو تا لباس خونگي شيك دارم يه دامن كوتاه كم داشتم ( خودم شاغلم و از عيد تا حالا خريد خاصي هم نكردم) گفتم يه دامن كوتاه قيمت مناسب پيدا كنم و بگيرم با درامد خودم ، حالا بهم ميگه دامن ميخاي چيكار يه چي پوشيده بگير جلو بقيه بتوني بپوشي 

هيچ ذوقي نداره 🥺😞😔 مگه ميشه مردي باشه خوشش نياد زنش به خودش برسه اونم با پول خودش ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از مرد بی ذوق بدم میااااااد  عزیزم شروع کن به پول گرفتن ازش بد عادت نشه

واقعا دارم اذيت ميشم 

تازه عروسم ولي خودم هزينه هامو درميارم حتي پس اندازم ميكنم براي خودم 

خواستم بعد ٥ ماه يه دامن كوتاه صد تومني بگيرم 

مگه ميشه مردي خوشش نياد زنش تيپ بزنه براش تو خلوتش 

واقعا دارم اذيت ميشم  تازه عروسم ولي خودم هزينه هامو درميارم حتي پس اندازم ميكنم براي خودم&nbs ...

من تجربه ازدواج ندارم ولی اگر من بودم به مرد بودنش شک می‌کردم   آخه الان باید سرشار از شوق باشه مطمئنی سرد مزاج نیست آخه نرمال نیستا 

عزیزم برو یه مشاور تا یادت بده چجوری ازش پول بگیری این مورد خرج نکردنش که دیگه اصلاااااا نرمال نیست الان مردم واسه دوست دخترشون یه عالمه خرج می‌کنن ایشون واسه زنش که وظیفشه یه تکون نمی‌ده به خودش 

کم خواسته نباش

شما که انقدر مستقلی یه خورده بیشتر رو ادامه ارتباطت با ایشون فکر کن حیفی به خدا

واقعا دارم اذيت ميشم  تازه عروسم ولي خودم هزينه هامو درميارم حتي پس اندازم ميكنم براي خودم&nbs ...

عزیزم تو‌کاریت نباشه به حرفاش ..کارخودتو بکن یه دامن خوشگل کوتاه بگیر پیشش بپوش ببین چقدر موس موس می‌کنه ...مرداد همینن اولش میگن میخوای چیکار ولی موقع عمل چشماشون چهار تا میشه از لذت دید زدن...اصلا هم ناامید نباش همیشه شیک و خوشگل کن 

دلم ميخاد اصن مسافرت و كنسل كنم  هيچ علاقه اي به من به جسمم به روحم نداره  فقط شكم سير ب ...

تو رو خدا اینطوری نباش اون اگه بی رویه تو به ذوقش بیار با شلوغ بازیکن با هیجان و شور شوقت بذار به ذوق و انرژی مثبتت معتاد شه عزیزم...اگه تو‌هم‌مثل اون شب دیگه این زندگی زندگی نمیشه تو از یه جایی شروع کن...وعزیزم اینو بدون اگه تو خودت خودتو دوس نداشته باشی هیچکس هم دوستت نخواهد داشت...این چه طرز فکریه که به بدنت و روحت علاقه نداره؟ اگه نداشت نیاز جنسیشو هم با تو شریک نمیشد..اون حتما دوستت داره گلم ولی هرگز یه اخلاقایی داره...به جنوب جوش بیار رابطتونو

تو رو خدا اینطوری نباش اون اگه بی رویه تو به ذوقش بیار با شلوغ بازیکن با هیجان و شور شوقت بذار به ذو ...

ببخش که همش غلطو غلوط می‌فرسته کیبرد گوشیم...والا من درست تایپ میکنما خخخ

تو رو خدا اینطوری نباش اون اگه بی رویه تو به ذوقش بیار با شلوغ بازیکن با هیجان و شور شوقت بذار به ذو ...

ممنون عزیز دلم از قوت قلبت 

واقعا صحبت کردن با شما اینجا باعث میشه حس کنم تنها نیستم

اوهوم همینکارو میکنم 

ایشالله بهترین ها نصیبتون

2706