2733
2734

من با شوهرم دوست بودم ی مدت اون اوایل که با کسی نبود خیلی خوب بود یعنی میشد باهاش کنار اومد از شوهرم جدا نمیشد اما بعد اینکه با ی دختره دوست شد خیلی رفتارش عوض شد توی دوران دوستیم یکی دوبار ی جورایی بی احترامی کرد الانم که عقدم میرم خونه شوهرم اینا اصلا محل نمیزاره بزور سلام والسلام خیلی وقتام سر ی سفره من باشم نمیاد

واقعا چقدر ی ادم میتونه بدبخت باشه که افسارشو بده به یه دختر تازه وارد که خانوادشو بزاره زیر پا هی به رو خودم نمیارم اما واقعا ناراحت میشم مگه من چیکار کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو اصلا بروی خودت نیار عادی باش سلام بده حال احوال کن  عادی حرف بزن ناراحتم نشو دست بالای دست زیاده اونم  یروز یکی مثل خودش سر راهش  قرار میگیره الان تو چیزی بگی همه کاسه کوزه ها سر تو میشکنه

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه
الان اگه برعکس بودم همینو میگفتی؟ یا میگفتی شوهر پتیارم خودش چسبونده به زن داداشش؟ در ضمن اون دختره ...

اولا چیزی نمیدونی نگو

ثانیا همین امثال توئن اینجور دخترا

2738
اولا چیزی نمیدونی نگو ثانیا همین امثال توئن اینجور دخترا

والا من اصلا اینجوری نیستم تایپکاش شوهرم به زن داداشم نگا میکنه و اینام برام پشم ریزونه منتها دلیل ناراحتی شمارو نمی‌فهمم برادر شوهرت دوست داره سر سنگین باشه دیگه چیش عجیبه حرفات بیشتر یه مدل حسادت عروس جدیدس 

سلام نظرشخصی من اینه بیشتر مشکلات رو خانومها درست میکنن من خودم مردم تا دختری خودش نخواد کسی نمیره سراغش و مردها زود گول میخورن شماباید طوری باشوهرتون رفتار کنید که از کارش پشیمون بشه وبیادسمت خودت به اشتباه خودش پی ببره اگه زن باشوهرش بداخلاقی کنه وشوهرش درکنارش به ارامش نرسه میره سمتی که ارامش هست شمابهش برسین مطمین باش به اشتباه خودش پی میبره ودرکنارتون به ارامش خواهد رسید همه چی نیاز جنسی نیست

سلام نظرشخصی من اینه بیشتر مشکلات رو خانومها درست میکنن من خودم مردم تا دختری خودش نخواد کسی نمیره س ...

البته از مردی که تو نینی سایت عضوه و ساعت یازده کامنت میزاره بایدم نیست چنین چرندی بگه تمام مشکلات زیر سر آقایون هیز و هوله تایپکم درست بخون بحث برادر شوهرش نه شوهرش