2726
عنوان

کسی معلم خصوصی فرانسه یا کلاس فرانسه خوب سراغ داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 7297 بازدید | 31 پست
عزیزم شماره تماسشونو‌برام می زاری ؟

من يك معلم خوب فرانسه مي شناسم خانم جواني سالها فرانسه زندگي كرده و تحصيل كرده فرانسه هست ١ سال معلم دخترم هستش بي نظيره روش تدريسش عاليه اگر خواستيد مي تونم بهتون معرفي كنم

سلام عزیزان من سوپروایزر اموزشگاه کانون ززبان تهران هستم. و نیاز به معلم فرانسه و انگلیسی دارم.اگر کسی بود خوشحال میشم فرم پر کنن و در اسرع وقت کلاس بگیرن. خودتون هم اگر بچه 3 تا 5 سال دارید بیایید ثبت نام کنید برای زبان انگلیسی و یا فرانسه . فرانسه استارت نخورده ولی انگلیسی اول تیر سمنگان اونجا باشید . خ سمنگان، بعد از مسجد جامع ، نبش کوچه برادران سوری سمت راست. پلاک 343

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان من سوپروایزر اموزشگاه کانون ززبان تهران هستم. و نیاز به معلم فرانسه و انگلیسی دارم.اگر ک ...

سلام خانومی من لیسانش زبان فرانسه دارم .کنکور ارشدم رتبه ی ۱۹ اوردم شماره تماستونو میذارید؟یا ادرس دقیق تر من نمیشناسم اینجارو!؟

2728

یه اپلیکیشن هست که برای آموزش کودک هست.

توش می تونین استادای مختلف برای کودک و نوجوان پیدا کنید.

انواع زبان های خارجه، ریاضی، خلاقیت، موسیقی، هنر رباتیک و ... 

اگه که هنوز پیدا نکردین پیشنهاد می کنم از وبسایتشون اپشون رو دانلود کنین بهتون تو خیلی چیزا کمک می کنه.

تدریس خصوصی زبان فرانسه توسط با سابقه ترین مدرس در کرج

زبان فرانسه را به صورت خصوصی و نزد با سابقه ترین مدرس کرج فرا گیرید. مفتخریم در دو دهه اخیر در آموزشگاه های معتبر ( نصیر، ایرانمهر، کبیری و...) همراه زبان آموزان بوده ایم و مسیر مصاحبه های شغلی، تحصیلی، مهاجرت را برای شما با برنامه ریزی آموزشی دقیق هموار خواهیم کرد و با جدیدترین متد آموزشی و هزینه ای بسیار مناسب آماده خدمت گزاری به شما عزیزان هستیم. زبان فرانسه را از دانش آموخته دانشگاه تهران و فارغ التحصیل این رشته بیاموزید

آنقدر به سطح آموزش خود و جلب رضایت شما عزیران ایمان داریم که در صورت عدم رضایت شما هزینه جلسه اول به شما بازگرداننده میشود

مشاوره و تعیین سطح رایگان

09919580755

سلام خانومی من لیسانش زبان فرانسه دارم .کنکور ارشدم رتبه ی ۱۹ اوردم شماره تماستونو میذارید؟یا ادرس د ...

سلام عزیزم میشه شماره ات رو بدی برای دختر دوستم دنبال معلم فرانسه بودم

2706