2726
عنوان

مادرای عزیز میشه بیاین

105 بازدید | 6 پست

من دخترم دوسالشه  از صبح تا شب همش بیقراره و همش قشقرق به پا میکنه و گریه میکنه یعنی با زجر میخوابه تا بیدار میشه هم کلا هی بهانه گریه بدغذا یعنی به خدا دور از جون هلاک هم بشه براش مهم نیست غذا همش تف میکنه قاشق هم دست نمیگیره از شدت خستگی نمیتونه راه بره ولی نمیتونه خودش بخوابه یعنی من چندشبانه روز ولش کنم نمیخوابه معنی خواب رو نمیفهمه وقتیم میزارم رو پام بخوابونمش اینقدر گریه میکنه تا نفسش بند میاد و کبود میشه خیلی خستم الانم رو پامه،شده بچهاتون اینطور باشن خوب شدن؟

تفمه کارت

ماشالا پر انرژیه .خودش خسته بشه میخوابه.گشنه بشه غذا میخوره سخت نگیر 

بچه اولته؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز بردمش پارک همه ی همسن و سالاش حتی ازش کوچیکتر بودن خیلی درکشون خوب بود ولی دختر من فقط جیغ میکشید و حرف هم نمیزنه میبردمش سرسره بره هی از پله های سرسره بالا و پایین میرفت یعنی ۱ ساعت کامل تکرار سکته کردم بهشم دست میزدم کل استان رو با جیغاش خبر میکرد

تفمه کارت
2728
ماشالا پر انرژیه .خودش خسته بشه میخوابه.گشنه بشه غذا میخوره سخت نگیر  بچه اولته؟

بله بچه ی اولمه تصور کن تمام این دوسال اینطوری بوده کل شبانه روز جیغ و گریه و بیخوابی 

تفمه کارت