2733
2734
عنوان

بچه شمام دعواییه؟؟🤔🤔🤔🤔

249 بازدید | 18 پست

داداشم ۹ سالشه هر جا میره یکیو پیدا میکنه باهاش دعوا راه بندازه حالا الکی قدقدم میکنه زورش نمیرسه به کسی، هر روز میگیم نرو تو کوچه ب حرف هیچکی گوش نمیده امروز دو نفر ننشونو اورده بودن دم خونه مامانم کلی حرص خورد، حالا مدرسه هم میره همین داستانه همیشه، یکیو پیدا میکنه باهاش درگیر شه، میترسم واسه ایندش هی ادای لاتا رو در نیاره زنجیر میپیچه دور دستش🙄🙄🙄🙄

چقدر این پسرا کله خرن

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادش بخیر ۵ سالم بود یادم اومد الان اونموقع داداشم ۱۳ سالش بود

دوستاش همیشه ماماناشونو میاوردن میگفتن پیرهن پسرمونو پاره کرده

الان ی آقای خونه دار و فوق العاده خونواده دوسته 😅😅

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔
2728

بچه نه ساله زنجیر میپیچه دور دستش و دعوا میکنه ؟خوب این داره از یه ادم ناسالم الگو میگیره یکی که به شما نزدیکه و باهاتون رفت و امد داره 

حتما ببرینش مشاور کودک پس فردا معلوم نیست چی از اب دربیاد 

این بچه الان باید مدرسه فوتبال بره یا کلاس موسیقی نه اینکه سرگرمیش دعوا باشه

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

حتما باید بره پیش مشاور دست کم نگیرید

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
بچه نه ساله زنجیر میپیچه دور دستش؟خوب این داره از یه ادم ناسالم الگو میگیره یکی که به شما نزدیکه و ب ...

نگفت که الان اینحوریه گفت میترسم در اینده اینحوری بشه

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  
2738
بچه نه ساله زنجیر میپیچه دور دستش؟خوب این داره از یه ادم ناسالم الگو میگیره یکی که به شما نزدیکه و ب ...

نه ازین فیلم میلما دیده حتما هر چیم میگیم اینا ادمای درستی نیستن  انگار هیچ حرفی نمیشنوه 

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

سللام سعی کنید رفتارشو درست کنید من دیدم تو اشناهامون از بچگی دنبال دعوا بود و متاسفانه وقتی بزرگ شد اراذل اوباش شد و تو یه درگیری با شمشیر مج دستشو قطع کردن 

2706