2726

خواهرم بایه پسری تو آشناییه

به اصرار خانواده آقا پسر که مذهبین صیغه یک ماهه خوندن که اشنا شن

پسره  دامپزشکه و خونه و ماشین داره و با خواهرم ۷سال اختلاف سن داره

بعد از چندبار بیرون رفتن خواهرم متوجه شده که اسمشو همسر جان سیو کرده که خواهرم ناراحت شده ولی چیزی نگفته

بعد ۵سری بیرون رفتن پسره پرسیده تو این بیرون رفتنا حسی بمن پیدا کردی یا نه اونم گفته نه پسره هم گفته مگه میشه

و من حس دارمو فلان

کل تماسها ازسمت پسره بوده و خواهرم اصلا پیش قدم نشده برای تماس و احوال پرسی

بعد باز پریروز به آجیم گفته بیا صبح بریم شمال و تا غروب برمیگردیم خواهرمم چون دلش نمیخاست باهاش طولانی ییرون باشه گفته دوستم قراره بیاد دیدنم بعدظهر بریم بیرون اینم گفته باشه ولی خبر نداده دیگه 

خواهرمم کل دیروز بعدظهرو منتظر تماس بوده 

که امروز این پیام هارو داده پسره

پسره مقصره یا اجیم

الان شات میدم

صیغه میکنن ک آشنا بشن یا بردارن ببرن شمال😐

خواهرت ی ذره خشک و سرد رفتار میکنه ، اگه به دلش ننشسته رو راست بگه نمیخوادش ک پسره انقدر بلا تکلیف نباشه

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقصر خواهرته 

اگه راضی نیس رک و راست بهش بگه دیگه این اداها چیه

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
2728

خواهرت چرا ناراحت شده بابت سیو اسمش😐

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2706