2328

سلام بچها . نمیخاستم بزارم. دیگ یهویی یادم امد همه اسکرین شات منفی میزارن گفتم اینو بزارم حال خوبمو باهاتون شریک شم یهویی همسرم پیام داد حالم خیلی خوب شد . گفتم با شماهم اشتراک بزارم زیاد اسکرین منفی دیدین 🌺🌺🌺

..حال خوبی که کنارت دارمو باچی عوض کنم!. مگه دیوونم🎶🌟  قراره یه روزی به دخترمون بگم بابات همچین فردیه🌈 :اون پایه ی همه ی دیوونه بازیاته...که توهر شرایطی باهاش خوش میگذرع.اون منطقی و آرومه..وهمیشه با خونسردی باهات رفتار میکنه..حتی تو بدترین شرایط واست مثل یه دوست میمونه و باهات میخنده..  اون به حقوق خانما احترام میزاره و مرد سالار نیست..وبه خواسته هات احترام میزاره و تورو درک میکنه ..اجازه نمیده بخاطر هیچ اشتباهی ترس به دلت راه پیدا کنه واز همه مهمتر اون ..قهرمان زندگیته..کسی که میتونی بهش تکیه کنی و باخیال راحت زندگیتو بسازی.......💞

بزار🧡

تو دلت داری به من هنوز عشق سابقو بده دلداری من بی قرار عاشقو بگو اجباری نمیبینی واسه ی رفتنم نگو تکراری داره میشه اینجا بودنم 🧡حتی اگه بیاد زمین این آسمون پا پس نمیکشم دیگه از خواستنت دیوونه تر از منو ندیدی تا حالا که بمونه محکم پای داشتنت 🧡

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

ای جان بزار

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊
2343

..حال خوبی که کنارت دارمو باچی عوض کنم!. مگه دیوونم🎶🌟  قراره یه روزی به دخترمون بگم بابات همچین فردیه🌈 :اون پایه ی همه ی دیوونه بازیاته...که توهر شرایطی باهاش خوش میگذرع.اون منطقی و آرومه..وهمیشه با خونسردی باهات رفتار میکنه..حتی تو بدترین شرایط واست مثل یه دوست میمونه و باهات میخنده..  اون به حقوق خانما احترام میزاره و مرد سالار نیست..وبه خواسته هات احترام میزاره و تورو درک میکنه ..اجازه نمیده بخاطر هیچ اشتباهی ترس به دلت راه پیدا کنه واز همه مهمتر اون ..قهرمان زندگیته..کسی که میتونی بهش تکیه کنی و باخیال راحت زندگیتو بسازی.......💞

به ماچه ؟؟؟😑

الان یه سری بااین جمله مواجهت میکنن وکاری میکنن فقط حال بدتوبیای اینجابگی 

اسکرین روندیدم ولی هرچی هست عشقتون پایدار😍💚

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالامیفهمم چقدرسخته ازدست دادن عزیز😔خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخاله وشوهرخالم دعاکنید 🖤 کاش یهوازخواب بیدارمیشدم ومیدیدم همش خواب بودوخانواده ی خالم به سلامت رسیده بودن شهرشون 🥺🖤         #بدن سبز .وزن فعلی : ۹۲.هدف اول ۸۵