2726

۱۷۸

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

70مستاجرم تهران😀اینایی که 200 متر و150 متر اینطوریه خونه هاشون احتمالا شهرستان و روستاست 

خونه بابامون میشه..ما تهرانیم ولی 160 ..ولی نامزدم و تهش بتونیم 100 متری بخریم تهران ...  البته از قبل یه 85 متری خریده بودا ..اصلا برای من رویاس خونه 200 متری جای خوب تهران

2728
چیزی نگفت طفلک گفت معمولا شهرستان خونه های بزرگ داره  چقدر دلت پر بود

والا بخدا اصلا معلوم نیست چشه طرف تا حالا تهران و ندیده بعد فکر میکنه چه خبره... اولشم بهش گفتم که من نگفتم همه ولی انگار تو مغزش کاه جمع کردن☹️

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺
70مستاجرم تهران😀اینایی که 200 متر و150 متر اینطوریه خونه هاشون احتمالا شهرستان و روستاست 

وا چ ربطی داشت من اصفهانم ویلایی ۱۷۸متر خونم حتما باید بگم ۴۰متر   تا بشه بالا شهر تهران عقل هم خوبه برای آدمیزاد

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.

۱۰۰متر آپارتمانه دلم خونه حیاط دار میخواد

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

بچه‌ها کسی جدیدا وام ودیعه مسکن گرفته 

خواهش میکنم یه نفر جوابمو بده حالم بده صاحبخونمون ۶۵گذاسته رو پول پیش در صورتی که ۸۵نشسته بودیم من ۲۰تا بیشتر ندارم چیکار کنم یکی جواب سوالم خواهرانه بده

خونه بابامون میشه..ما تهرانیم ولی 160 ..ولی نامزدم و تهش بتونیم 100 متری بخریم تهران ...   &nbs ...

افرین عزیزم منم همینو گفتم گفتم احتمالا نگفتم همه خب خونه 200 متری تو جای خوب تهران قیمتاش خیلی بالاست🙂انشالله میخری گلم

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺

۱۵۰.... 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
ینی انقد شهرستانی بودنو ضعف میدونین که با یه حرف بی قصد و غرض اینجوری جوش میارین؟!     خو ...

آفرین دوست عزیز من توهینی به شهرستان نکردم اتفاقا گفتم که خونه های بزرگی دارن همه ولی انگار این طرف کلا قاطی داره😉

2706