2726
عنوان

من خیلی ترس از کنکور دارم

114 بازدید | 12 پست

۱۵ سالمه باید انتخاب رشته کنم بین انسانی و تجربی گیر کردم 

همش میترسم پشت کنکور بمونم خانواده ام مسخره ام کنن چون چند تا بچه ایم به فاصله یک سال باهم کنکور داریم خیلی استرس کنکور رو دارم

ساز میزنم و زبان و عربیم هم خوبه علوم هم دوست دارم نمی دونم چیکارکنم 😭😭

توروخدا کامنت بزارید و نرید😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه شغلی دوست داری؟ شاید اصلا مسیر زندگیت لز کنکور نمیگذره اول فکر کن ببین چی دوست داری

والا من استاد دانشگاه زبان رو دوست دارم خیلی طول میکشه ولی 

با پزشکی هم دوست دارم

چ شغلیو دوست داری؟کدوم درسارو راحت تر و با علاقه میخونی؟حفظیاتت خوبه؟

عربی و زبان برام راحته 

علومم هم خوبه ولی فیزیک و شیمی نمیدونم سخته یا نه تا به حال رو به رو نشدم

سلام ببینید اول باید به علاقه خودتون توجه کنید. ببینید علاقه دارید نسبت به حل مسائل ریاضی؟ علاقه مند هستین به حفظیات؟ اگه کار رو با علاقه پیش ببرید مطمئنا موفق میشین. در ضمن الان زوده به پشت کنکوری شدن فکر کنید. ابتدا سه سال تحصیلی خودتون رو پرقدرت پیش ببرید وقتی. که پایه قوی داشته باشید کمکتون می‌کنه واسه کنکور. توی موسسه های آموزشی مثل قلم چی ثبت نام کنین از پایه دهم و پیش برید مطابق برنامه راهبردی و قطعا کمک می‌کنه بهتون به شرطی که تلاش کنید و دربرابر سختی ها بایستید. چون زبان و عربی خوبی دارید پیشنهادم انسانی هست برای بچه های انسانی اگه عربی و زبان خوبی داشته باشید شانس بسیار بالایی خواهید داشت. باز به علاقه و حرف های بنده توجه بفرمایید و موفق باشید

غولش نکن برا خودت...! هر جور نگاه کنی همونجوری میاد سمتت 

فک کن ی لیوان شربته میخوای بخوری تموم شه 

اینم ی قسمت از زندگیته میخوای انجامش بدی مثل همه کارا تموم شه 

خوب انسانی ب نظرم برات بهتره...! 

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!
عربی و زبان برام راحته  علومم هم خوبه ولی فیزیک و شیمی نمیدونم سخته یا نه تا به حال رو به رو ن ...

اگه میخوای بری تجربی بدون که ریاضی هم داره و ممکنه سخت باشه اگه ریاضی دوست نداری پس برای فرار از ریاضی انسانی نرو چون انسانی هم ریاضی داره...فقط باید به علاقت نگاه کنی ببین چه شغلی دوست داری وقتی فهمیدی داری برای چه چیزی تلاش میکنی اون موقع دیگه ریاضی ها هم واست اسون میشه...