2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا شنبه که امروز هست وقت هست ولی همیشه تمدید هم میکنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄
2731
احتمال هست یعنی من اگه امروز انجام ندم دیگه وقت ندارم ممکن دروغ باشه 

خب شما سعی کن امروز انجام بدی چون اگر هم تمدید بشه اینقدر سایت شلوغ میشه که ممکنه نتونی اتفاقه دیگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄
یهو استرس گرفتم    کاشکی قطعی تمدید بشه

خب چرا انتخاب رشته نمیکنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
استرسم ک از پشت گوشی معلوم نمیشه😐😂 چون هرساله میکنن، منم دیشب تاپیک زدم 

اهان بله درست میگید نگران شانس بدم یهو سایت بسته بشه شب فک کردم که اعلام کردن تمدید شده بعد دیدم که انگار خبر قبل اطمینان نیست 

الان که نمیتونم باید برم کافی نت اولویت هام هنوز آماده نیست

کافی نت چرا تو خونه خودت ثبتشون کن من رفتم کافی نت به خدا بلد نبود خانمه معدلم درست کنه خودم اومدم تو خونه انجام دادم با دقت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کافی نت چرا تو خونه خودت ثبتشون کن من رفتم کافی نت به خدا بلد نبود خانمه معدلم درست کنه خودم اومدم ت ...

نمیدونم شاید تو خونه هم انجام بدم ولی هنوز لیست اولویت هام آماده نیست کاشکی مهلت بدن 

نمیدونم شاید تو خونه هم انجام بدم ولی هنوز لیست اولویت هام آماده نیست کاشکی مهلت بدن 

میدن مطمئن باش همیشه همینجوری هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706