2726
عنوان

شوهرم میلیون ها بار گفته بوی دهنت میاد…

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 71 پست

دیگه گریه نداره.برو‌خدارا شکر کن بهت گفته وکم‌کم ازت سرد نشده و مدام دور ازت بخوابه .

مشکل گوارش داری از معدته .یا انحراف بینی .برو‌پیشدکتر حلق و بینی 

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بری دکتر خودش برات ازمایش مینویسه لازم نیست نوت برداری کنی 😐

چندین بارررر رفتم 

انگار هیچی بارشون نیست میخوام خودم کلییی ازمایش بنویسن ببرم متخصص بگم همه رو برام اوکی کنه 

2728

عزیزم دکتر حلق و بینی برو تو دهن کنار ارواره دوتا سوراخ کوچیک هست مال بعضیا غذا میمونه عفونت میکنه و بوی خیلی بدی میده قطعا دکتر جاشو نشونت میده و طرز تخلیه اشو از اون به بعد خودت یاد میگیری هر چند وقت یه بار اون ناحیه رو تخلیه میکنی دیگه بوی بد اصلا نمیاد 

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
عزیزم دکتر حلق و بینی برو تو دهن کنار ارواره دوتا سوراخ کوچیک هست مال بعضیا غذا میمونه عفونت میکنه و ...

حلق بینی رفتم چک کرد 

فقط قرص چرک خشک کن داد… اصلا از دکترا ناامیدم میخوام خودم دست ب کار شم ازمایش کلی بدک

واقعا من حقو میدم به شوهرت خیلی تحملش سخته من چند روز پیش رفته بودم برا اکستنشنه مژه هام مژه کاره ده ...

با يه پيج فيك دايركت بده اينستاگرام مودبانه بگو 

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr
حلق بینی رفتم چک کرد  فقط قرص چرک خشک کن داد… اصلا از دکترا ناامیدم میخوام خودم دست ب کار شم ا ...

ببین گلم این ناحیه که من میگم نه باازمایش مشخص میشه نه هیچی اگه دکترت خوب بود حتما میگف داخل دهانه دوتا سوراخ کوچیکه خورده های غذا میمونه برا بعضیا اتفاق نمیفته ولی بعضیا که بوی دهن هیچ جوره نمیره نشونه پر شدن اون سوراخاس  اونا تخلیه نشه هر کاری کنی بو ازبین نمیره بوشم انقددد بده که حتی دهنتو ببندیم بوی نامطبوع میاد و تا چندمترم پخش میشه به حرفم گوش بده خواهر منم همچین مشکلی داشت الان هر وقت حس کنه پر شده تخلیه میکنه  با دسته مسواک هم میشه 

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
2706