2726
عنوان

داداشم بدون اجازه رتبمو نگاه کرده نمیخواستم کسی بدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 30 پست
به درد هیچی نمیخورن شانس نیووردم خواهر داشته باشم ریدن تو زندگیم به معنای واقعی  

حالا خواهر این که خوبه پیش کارای  اخوی ما😐😑

تو تاپیک اخرم قصه زندگیمو نوشتم💙 .                بدکلی سختی و دردبه خواسته و آرامشم رسیدم💖  خداروشکر💚💚برای تک تکتون اشک شوق وخنده ته دل رو آرزو میکنم لحظه ای که خداوند خواسته محالت را براورده میکند💚اما بازم محتاج دعاهای قشنگ شمام💜 عاشق همسرو پسرکوچولومونم روهام مادر❤   امیدوارم زندگی همه به شیرینی عسل بشه💛  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا خواهر این که خوبه پیش کارای  اخوی ما😐😑

بدتر از این ب سرم اووردن یه روز خوش نذاشتن داشته باشم واسه گوشی ۴ سال التماس کردم یه روز هم نذاشتن با دوستام برم بیرون. یه مانتو اگه بگیرم هزار تا ایراد بیخود میگیرن هرروز بهم میگن به هیچ دردی نمیخوری هیچی نیستی و از این چرت و پرتا ولی یقین میدونم از اونا خیلی خیلی بهترم

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
جواد خیابانی 😂😂😂

متوجه نشدم؟

فکر کن یه تیر به پات خورده و وسط یه جنگل تنهایی😧 وقتی که شب میرسه و داری از سرما تلف میشی،🥺اگه یکی پیدا شه و بخواد بهت پناه بده چیکار میکنی؟درباره ی اصول اخلاقیش ازش سوال میپرسی؟🙂 یا به خوشایند بودن رفتارش فکر میکنی؟🙃 نه! به هیچی فکر نمیکنی،چیزی هم نمیپرسی،فقط میخوای هر جور که شده از اون مخمصه فرار کنی! پس دیگه به من نگو اون عوضی کی بود که باهاش دوست شدی؟، نگو اون لیاقت تورو نداشت! 🖤 من داشتم از سرما میمردم میفهمی؟! 🦢🥀 من تیر خورده بودم! 🦋🌾 اونم نه یکی...                                                   چندتا....!💔
2728
جواد خیابانی رو میشناسی ؟؟

آره ولی چه ربطی به کامنت من داشت؟

فکر کن یه تیر به پات خورده و وسط یه جنگل تنهایی😧 وقتی که شب میرسه و داری از سرما تلف میشی،🥺اگه یکی پیدا شه و بخواد بهت پناه بده چیکار میکنی؟درباره ی اصول اخلاقیش ازش سوال میپرسی؟🙂 یا به خوشایند بودن رفتارش فکر میکنی؟🙃 نه! به هیچی فکر نمیکنی،چیزی هم نمیپرسی،فقط میخوای هر جور که شده از اون مخمصه فرار کنی! پس دیگه به من نگو اون عوضی کی بود که باهاش دوست شدی؟، نگو اون لیاقت تورو نداشت! 🖤 من داشتم از سرما میمردم میفهمی؟! 🦢🥀 من تیر خورده بودم! 🦋🌾 اونم نه یکی...                                                   چندتا....!💔
بدتر از این ب سرم اووردن یه روز خوش نذاشتن داشته باشم واسه گوشی ۴ سال التماس کردم یه روز هم نذاشتن ب ...

الهی عزیزم درکت میکنم 😢

تو تاپیک اخرم قصه زندگیمو نوشتم💙 .                بدکلی سختی و دردبه خواسته و آرامشم رسیدم💖  خداروشکر💚💚برای تک تکتون اشک شوق وخنده ته دل رو آرزو میکنم لحظه ای که خداوند خواسته محالت را براورده میکند💚اما بازم محتاج دعاهای قشنگ شمام💜 عاشق همسرو پسرکوچولومونم روهام مادر❤   امیدوارم زندگی همه به شیرینی عسل بشه💛  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
وای رتبه خیلی شخصیه  میزدیش و کلی گریه میکردی 🥺🥺🥺

ازم هیچ کاری برنمیاد اگه خیلی کلی بازی در بیارم میره به بقیه هم میگه ‌ تقصیر خودمه نباید اعتماد میکردم

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
مدل حرفات شبیه اون بودش،،،اونم تیم ملی میباخت میگفت بچه ها عالی هستید چیزی از ارزشاتون کم نشده ووو

😂😐 خب حقیقته واقعا کنکور یه چیز به درد نخور و ناعادلانس و ربطی به استعداد شخص نداره 

2706