2726
عنوان

به نامزدم میگم اگه حامله نشم چیکار میکنی+اسکرین چتاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 65 پست
هنوز نامزدیم اونقدر پر و بال ندارم بریم سر خونه زندگیمون میدونم چطور رفتار کنم  الان خو شوهرم ...

آره درسته

رفتی سر خونه زندگیت تلافی کن

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!‌‌ 
نه بابا شوهرم نگفت بهش از بی شیاستی خودم بود جلوی مادرشوهرم پرسیدم پولو زدی ؟  اونم فهمید واقع ...

آها پس سوتی خودت بوده.😁

دقیقا منم ب همین فکر میکنم..ک کاش یه داداش دیگه داشت و اینا اینقدر ب  شوهرم اینقدر وابسته نبودن.

پدرشوهرم رانندگی نمیکنه کلا گواهینامه نداره.دیگه هر جا بخوان برن این میبرتشون.البته مادرپدرشن خوبه ک حواسش هست..ولی دیگه زیادی بهم چسبن.هعی خواهر چیکار کنم اوایل سختم بود.الان دیگه عادت کردم..

ولی حتی المکان خونتون رو بگو جدا بگیرن

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها پس سوتی خودت بوده.😁 دقیقا منم ب همین فکر میکنم..ک کاش یه داداش دیگه داشت و اینا اینقدر ب   ...

الان جفتمون تصمیم گرفتیم بچه دار نشیم ! مادرشوهرم هر روز یک لباس بچه میخره اینو واسه نوه ام گرفتم اینو واسه نوم گرفتم اخه کدوم نوه؟؟ اش چی کشک چی؟🤭😂

کاربری دست ۲ نفر بوده و هست دوستان 
راستش منم فکر کردم واکنشش و حرفاشش منفی بوده.دست خودمون  نیست.از بس همه اسکرین شات های دعوا و ک ...

دقیقا منم بخاطر همین‌گفتم...واقن‌نمیدوسنتم چ‌واکنشی نشون بدم ب اسکرین از بس چرتو‌پرتو فحشو دعوا خوندیم تو نینی سایت....این کلا متفاوت بود 🤣🤣

2728
الان جفتمون تصمیم گرفتیم بچه دار نشیم ! مادرشوهرم هر روز یک لباس بچه میخره اینو واسه نوه ام گرفتم ای ...

آره ب مادرشوهرت اصلا ربطی نداره.هر وقت خودتون خواستین نی نی بیارین.اصلا هم ب تیکه هاش گوش نده😁 بگو شوهرت بگه فعلا برناممون نیست.اگه شوهرت خودش بگه بیخیال میشن.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
اصلا پریود نمیشم الان ۳ ماه پریود نشدم چیکار گنم نمیدونم برم دکتر زنان یا طب سنتی قبلا میرفتم دکتر ...

تنبلی تخمدان داری عزیزم

حتمااااااا پیگیری کن پشت گوش ننداز

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم