2410
2553
عنوان

خیلی باشوهرم ازهم دور شدیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم وقت برای طلاق همیشه هست اول سعی کن زندگیت رو درست کنی. الان ما فقط چند خط از قسمت بد زندگیت ر ...

مرسی گلم بخدا خیلی تلاش کردم ولی بی فایده س خیلی به سختی از هر نظر میگذرونم اصلا نه خوشی نه همدلی نه قدر دانی هیچی

آره دقیقا همیشه دنبال یه گردن میگرده خودشو تبرعه کنه خیلی ادعا داره و بی فکره

همه تلاشتو بکن که زندگیت درست شه،یعنی جوریکه اگه خدایی نکرده طلاقم گرفتی جایی واسه عذاب وجدان و سرزنش خودت نذاشته باشی 

2714
همه تلاشتو بکن که زندگیت درست شه،یعنی جوریکه اگه خدایی نکرده طلاقم گرفتی جایی واسه عذاب وجدان و سرزن ...

5ساله ازهیچی دریغ نکردم واقعا خیلی ناراحتم که نمیتونم از این زندگی دل بکنم نمیدونم چی داره واقعا روزبه روز سخصیتمو می‌بره زیره سوال

مرسی گلم بخدا خیلی تلاش کردم ولی بی فایده س خیلی به سختی از هر نظر میگذرونم اصلا نه خوشی نه همدلی نه ...

اکثر اوقات تمام مشکلات برمیگرده به یه مشکل. باید اونو پیدا کنی و درستش کنی.

به هر حال تمام تلاشت رو بکن و از خدا کمک بخواه ان شاءالله حل میشه.

اکثر اوقات تمام مشکلات برمیگرده به یه مشکل. باید اونو پیدا کنی و درستش کنی. به هر حال تمام تلاشت رو ...

نمیدونم واقعا خیلی شخصیت بیکاری داره یه مشکل درست می‌کنه به اداره 10سال آدم پیرمیشه

5ساله ازهیچی دریغ نکردم واقعا خیلی ناراحتم که نمیتونم از این زندگی دل بکنم نمیدونم چی داره واقعا روز ...

به این خصلت میگن عادت کردن به بدبختی،،،یعنی مغزت اینقدر فقیر میشه که اگه ۲۴ساعت هم فکر کنی به جز فکر کردن به بدبختیات به چیزی دیگه ای فکر نمیکنی ،،،یعنی فکر کردنت بدون نتیجس 

2706