2733
2734
عنوان

بچه ام گریه میکنه

123 بازدید | 8 پست

سلام. از شب تا الان بچه ام به خاطر درد گریه میکنه . شوهرم دعواش میکنه میگه گریه نکن . اعصابم خورده . دردش یه طرف دعوای باباش یه طرف. من هم حرفی میزنم با من دعوا می‌کنه . از نگرانی و درد بچه ام خوابمون نمیاد

🌺✍🏻گاهی هیچ کس نمیداند در کجای دلت چه دردی نهفته است تو خود میدانی وخدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کجاش درد میکنه عزیزم؟؟مسکنی چیزی ندادی ارومش کنه و بخوابه؟؟؟رو پا بگیر یا بلندشو بغلش کن دورش بده ک گریه نکنه...مرداهم کاش یکم درک میکردن اینجور مواقع

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
کجاش درد میکنه عزیزم؟؟مسکنی چیزی ندادی ارومش کنه و بخوابه؟؟؟رو پا بگیر یا بلندشو بغلش کن دورش بده ک ...

اصلأ فکرم نرسید به مسکن.

پاش درد می‌کنه نمیتونه راه بره همش گریه میکنه 

بی حسی زدم به پاش گفت بدتر شد. بیشتر گریه کرد . 

با روغن زیتون ماساژ دادم همش گریه میکرد. آخر سر حموم آب گرم بهترش کرد ولی باز درد داره. 

دعا کنید لطفا. 

2738
با روغن زیتون ماساژ دادم همش گریه میکرد. آخر سر حموم آب گرم بهترش کرد ولی باز درد داره.  دعا ک ...

عزیزم مسکن بده

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...