2733
2734
عنوان

دارم ازدلتنگیش میمیرم نمیاد دیدنم😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3903 بازدید | 151 پست
بیا تموم کن این رابطه رو :)

میخوام واقعا میخوام

من امروز عصر بلاکش کردم

شب عکسشو دیدم بی هوا زدم زیر گریه دوباره رفتم از یلاکی درش اوردم😐

چیکار کنم من 

بخدا من فقط برای این پسر ضعیفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم به همین فکر میکنم توی ده سال ده تا خاطره خوب ازش ندارم اما بازم نمیتونم فراموش کنم

ببخشید ک اینو میگم ولی تو ی احمقی ک سعی میکنی بیشتر خودتو غرق کنی با اینکه میتونی خودتو نجات بدی 

تو دنیات فقط همین آدم نیست با کنار گذاشتنش میفهمی آدمای زیادی هستن ک لیاقتتو دارن خودتو محدود ب این آدم نکن 

با فراموش کردنش ب دیدگاهت، آدمای دیگه فرصت بده 

گاهی ی آدمی میاد تو زندگیت ک فک میکنی از همه کس بهتره مثل اون نیست اما با رفتنشون بهت ثابت میکنن آدمای خوب خیلی بیشترن ک اون آدم مانع دیدن آدمای دیگه میشه

اونوقت میشینیی ب حال این روزای خودت میخندی  

میخوام واقعا میخوام من امروز عصر بلاکش کردم شب عکسشو دیدم بی هوا زدم زیر گریه دوباره رفتم از یلاکی ...

اههههه 

بابا جان‌

انقد نگو در برابرشم ضعیفم

تو خودتم از ته دلت نمیخوای

وگرنه عزمت رو جزم میکردی برای فراموش کردنش!

هعی هرچی میگیم فقط میگی نه من ضعیفم! نه من نمیتونم! نه نمیشه! شما یه دو هفته به خودت بگو من میتونم من میتونم 

پس قوی بودن زنانه ات کجا رفته!؟؟؟ 

نکنع پسفردا با یه بچه بزنی سر خودت

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2731

اگه دوست پسرته که  متاسفم واقعا برات..

یه آدم چقد میتونه ضعیف باشه که برا کسی که معلوم نیس مال خودشه یا دیگری  انقد زجر میکشه..

خاهشا خودتو ارزون نفروش..حتی اگه  نامزدته که فکر نمیکنم باشه  ولش کن بزار بره دنبال لیاقتش 

عذر میخوام

ولی:

تا که از جانب معشوقه نباشد کششی

کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

لطفا لایک نکنید ممنون

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2738

تموم کردن این رابطه مثل کشیدن دندون سخته

ولی اخرش به نفعته

در مقابل اقایون هرچه قدر غرور داشته باشی همون قدر عزیز تری

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱

مطمئنی این تو رو میخواد

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!

گلم مگه تو یکی از تاپیکات نمیگفتی با گوشای خودت و از زبان خودنامزدت شنیدی یه دختر دیگه رو میخواد؟!پس چرا نمیکشی کنار ؟ سنت داره میره بالا برو به کمک روانشناس اینو فراموشش کن .به نظرم نامزدت دوسِت نداره فقط عادت کرده که شما دوسِش داشته باشی و برا همین کامل نمیگه ولش کنی.

خواهش میکنم دوران طلایی ازدواجتون از دست نده فراموشش کن و یه ازدواج موفق داشته باش این دوست داشتن هییییچ سودی برات نداره.

تموم کردن این رابطه مثل کشیدن دندون سخته ولی اخرش به نفعته در مقابل اقایون هرچه قدر غرور داشته باش ...

در مورد همه ی اقایون اینجوری نیست بعضی پسرا هستن از اینکه رابطه خانومشون گرم باشه وبهشون اهمیت بدن وپیگیرشون باشن واهل بگو بخند ولارج باشی رو دوست دارن تقریبا 50-50هستن این نوع پسرا. من خودم یه نفرا میشناختم خیلی غرور زیادی داشت جلویه شوهره(پسره) تو مرحله قبل عروسی بود پسره خیلی به دختره اهمیت میداد ولی دختره غرور زیادی داشت تقریبا 2سال پسره باز با دختره موند وخیلی بهش گفت این غرورتو بزار کنار ولی دختره همین فکر شمارو میکرد تا به جایی رسید دقیقا عین همین داستان برعکسش. که پسره موضوع رو به خانواده دختره گفت بعد دیدن خاله دختره به دختره گفته هر چقد به شوهرت محال نکنی بیشتر میاد طرفت دختره هم ساده باور کرده بود. بعد خداییش پسره چه پسری قد هیکل اخلاق تیپ همه چی تموم اینقد دختره رو مخش رفت اذیتش کرد تا اختلاف بینششون  پیش اومد باز دختره به خاله نادانش میرفت دو روز یه بار جواب پسره رو نمیداد خلاصه بعد اینهمه تلاش پسره دختره از این غرور زیادی دست نکشید پسره دیگه بعد دو سال کم اورد دیگهبه دختره زنگ نزد وبهشم پیام داد دیگع واسه همیشه تموم رفت دادگاه دختره مهریه رو گذاشت اجرا غاضی رای داد12ماه یه سکه. پسره گفتش کل طلا ها لباسا وانواع لباسا واسه عقد ونشان گوشی انچنانی با 40تومن پول میدم بزار تموم شه چن سال پیش به ادازه یه پراید صفر الان تقریبا 200ملیون غرامت داد البته خانواده دختره چون میدونستن مقصر خودشونن با هم فامیل بودن بزرگتر فرستادن که درست کنه ولی پسره دیگه قبول نکرد خسارتو داد خداحافظ. این غرور زیادی چه راحت دوتاعاشقو از هم جدا کرد. حالا غرور تو زندگی مشترک معنایی نداره دوطرف باید همدیگه رو دوست داشته باشن وبا هم راه بیان. پسره لیسانس بود رفت دختر معلمی رو گرفت بهترین زندگی. دختره تازه شوهر کرده تو دهاتیه دورافتاده بایکی 16سال بزگتر و یه بچه سه ساله بادرامد شوهرش کم وکارگر. شوهر اولیه واقعا عاشقش بودهمه چی تموم زمین ماشین کاسب درامد و... .پس قدر فرصتو باید ادم بدونه همش لج بازی ندونم کاری عاقبتش اینه

2706