2703
2553
عنوان

دارم ازدلتنگیش میمیرم نمیاد دیدنم😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3854 بازدید | 151 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه همچین فکری نمیکنم من انگار توی یه چرخه بی انتها گیر کردم بخدا قسم بارها به خودم گفتم دختر عزت ن ...

ادم دلبسته و دلتنگ کسی میشه ک باهاش خاطره خوب داشته باشی وقتی باهاشی حالت خوب باشه 

نمی‌فهمم اینی ک آنقدر نسبت بهت بی اهمیته چطور دلبستشی؟

ادم دلبسته و دلتنگ کسی میشه ک باهاش خاطره خوب داشته باشی وقتی باهاشی حالت خوب باشه  نمی‌فهمم ا ...

خودمم به همین فکر میکنم

توی ده سال ده تا خاطره خوب ازش ندارم

اما بازم نمیتونم فراموش کنم

کسی کسی رو دوس داشته باشم ی وقت خالی براش پیدا می‌کنه انقد استیکر خنده و شوخی براش نفرس سبک نشونت می ...

خخخخ هیچ عکس العملی نداره 

یه سالم زنگش نزنم عین خیالش نیست

2714

خیلی اصرار نکن..آقا خیلی  فازش بالاس..۱۰  از خاب بیدار میشه؟؟سرشم خیلی شلوغه؟؟

کسی که خیلی کار داره  ۶ و ۷ ببدار میشه ۸ هم میره سر کار  نه که تا ۱۰ بخابه

هیچچچچچچچچ  وقت خالی ام برای عزیزش نزاره..فکراتو بکن الان نامزد و اینجوری فردا ک ازدواج گردی هم قرار نیس زیاد ببینیش و کار و فلان  داره...

بعدم بنظرم اصلا نمیخاد بیاد گه بهونه میاره

منم چند سال پیش یه نفر تو زندگیم بود که صبحا ساعت ۵ و نیم ۶ میزد بیرون تا ۷ بتونه پیش من باشه و یه ساعت قبل از تایم کاریم ببینتم 

درسته الان از هم جدا شدیم و فهمیدم ک اصلا دوسم نداشت اما اینو میدونم که احترام برای من و رابطمون قائل بود و بیخیال نبود 

الان شما هم بشین فکر کن ببین میتونی با همچین ادم بیخیالی همه عمرتو طی کنی؟ 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
اره

حدس میزنم ترک باشه و عشق راننده ماشین سنگین 😉

دوست نداره خودتو خسته نکن با هر جون کندنی ک شده ازش دل بکن زندگیتو پای این آدم تباه نکن

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
حدس میزنم ترک باشه و عشق راننده ماشین سنگین 😉 دوست نداره خودتو خسته نکن با هر جون کندنی ک شده ازش ...

ازش جدا شو‌ و یه جا شاغل شو! به نظرم شاغل شدن جایی میتونه خیلی رو روحیه ات اثر بذاره

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2706