2737
2734

برو یوتیوب پره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو یوتیوب یا گوگل یا اینستا بنویس ASMR 

کلییی میاره برات

من یک INFP هستم     تو رگام آهنگ جریان داره🎶☁️  ستاره ها تو تاریک ترین نقطه شب بیشتر می‌درخشن🌌               دیدن خوشحالی ادما برام لذت بخشه💜
2738
تو یوتیوب یا گوگل یا اینستا بنویس ASMR  کلییی میاره برات

تو تیپ شخصیتت مثل منه ؛))) 

میای با هم حرف بزنیم؟ 😃

تو استعداد بارزت تو چیه؟ 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
بیوتی بلاگر الکی ارایشت میکنه 

😐😐 از فرط بیکاری و به قول عامیانه اسکلی😐😂

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
اسمر نه  

نه بهش  ای‌اس‌ام‌آر  میگن 

سرچ کنین

من یک INFP هستم     تو رگام آهنگ جریان داره🎶☁️  ستاره ها تو تاریک ترین نقطه شب بیشتر می‌درخشن🌌               دیدن خوشحالی ادما برام لذت بخشه💜
تو تیپ شخصیتت مثل منه ؛)))  میای با هم حرف بزنیم؟ 😃 تو استعداد بارزت تو چیه؟

عه 😍😍

البته

امممم فک کنم گوش دادن به حرفای آدما

2706