2726
عنوان

آزمایش اسپرم

282 بازدید | 37 پست

دوستان سوال دارم اگر من همسرم خودش بره آزمایش اسپرم بده و خوب باشه خودم اقدام کنم برای پس بنظرتون کارم درسته یا نه ؟؟؟ کارای دیگه هم بکنم .اینم اضافه کنم یه دختر ناز دارم 

رژیم غذایی بگیر تو گوگل زیاده  همش سرچ کن  بخون تا آگاه بشی  روز تخمک گذاریت پیدا کن اون روز اقدام کن موز و ویتامین ها و خرما بخورید لبنیات حذف کن   و برای پسر زایی بدن زن باید قلیایی بشه تو گوکل سرچ کن همرو بنویس و انجام بده 

انشالله خدا بدلت کاررکنه  دخترم حفظ کنه یه کاکل زری بهت بده

منم دعا کن حاجت روا بشم

لطفا برام دعا کنید خدا حاجتمو بده چند ساله منتظرم اگر تونستی یک صلوات بفرست شاید نفست حق بود و حاجتم روا شدالتماس  دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه اسپرمش ضعیفه؟اگرنیست ک طبیعی اقدام کنید شما تخمدوناتون سالمن

نه عزیز ضعیف نیست .چند وقت پیش یه مامایی صحبت کردم گفت شوهرت آزمایش بده ببین باید فلان عدد اسپرم داشته باشه ..یادم نیست .واقعا موندم چه کنم

2728
نه عزیز ضعیف نیست .چند وقت پیش یه مامایی صحبت کردم گفت شوهرت آزمایش بده ببین باید فلان عدد اسپرم داش ...

شما یک بار باردار شدین میتونین طبیعی اقدام کنید اگر باردارنشدی بعد چند ماه میتونی بری 

رژیم غذایی بگیر تو گوگل زیاده  همش سرچ کن  بخون تا آگاه بشی  روز تخمک گذاریت پیدا کن ...

چشم عزیز حتما دعا میکنم ..خدا دل هر دومون رو شاد کنه به یاری خدا .دوست داشتم ماه دیگه اقدام کنم ..اما ماه صفرهست ..

قرص پتاسیم و فلوکونازول بخور 

دوش واژینال جوش شیرین هم انجام بده 

همسرت قبل از اقدام یخ روی بیضه هاش بزاره 

و نیم ساعت قبل از اقدام قهوه بخوره 

هزدوتون موز بخورید 

روز تخمک گذاری اقدام کنید 

عزی این کاسنی چیه که همه میگن

عرق کاسنی همسرتون بخورن برای تقویت اسپرم 

معجون دوسین هم همسرتون بخوره خوبه طریقه ی درست کردنش تو نت هست عسل و سیاه دانه اس 

ولی کلا حتما کارایی که برای قلیایی شدن هست رو انجام بده 

تورو خدا واقعا ..بنظرتون خودم اقدام کنم ؟؟؟

استرس نداشته باش گلم من اول خودم اقدام کردم دیدم نشدرفتیم ازمایش دادتا مشکل اسپرم داره منم تنبلی الان پنج ساله منتظرم این سری بار چهارمه آی یو ای کردم فردا میخوام تست بزنم خدا بزرگه 

2706