2733
2734
عنوان

کسی هست مثل من تا حالا پیتزا نخورده باشه ؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 6870 بازدید | 165 پست
🤣🤣🤣🤣

طرف گفت مهمون دارم جا کمه گفتن مبلا رو بزار دیوار بفروش فرشتم عوض کن...چی شده قراره مهمون پنجشنبه بیاد شنبه بره🙄🙄🙄🙄🙄

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
بیا من پولشو میدمت به مامانت بگو تو اینستا مسابقه شرکت کردم برنده شدم اخه دیدی تو اینستا خیلییی مسا ...

مرسی عزیز ولی اینستا ندارم 🤣🤣🤣

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچقدم بد مزه باشه بازم دوس دارم امتحانش کنممم 😍 والا ما هم خیلی اون صفای روستارو نداریم عزیزم 🤭

بزار یه چیزیو بت بگم یکم بخند

منم عااااشق کالباسم گیره یه شوهر بدجنس افتادم از هر چی دوست داشتم منعم میکرد نمیذاشت کالباس بخرم میگفت خوکا کالباس میخورن خخخ ازش متنفر بودم

بعد گاهی با خدا درددل میکردم میگفتم آخ جون خدایا اون دنیا هرچی دلمون بخواد میتونیم خوراکی بخوریم چاقم نمیشیم خخخخ جدی عمیقا بابتش خوشحال میشدم

عزیزم کاملا میفهممت اما منم بذار بت بگم دلم عمیقا عمیقا امکانات و خونه لوکسو استخر رونالدورو میخاد جدی میگما همیشه ب خدا هم میگم خب منم دلم میخواد اما ندارم حالا ب،هر دلیلی ، خیلی درداتو بزرگش نکن ، من همیشه میگم تموم میشه 50 سالش رف چیزی نمونده خخخخ ( 40 سالمه)

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
عه اینجا اذان دارن میگننن  خدایااااا صدای منوو بشنووو 🥺🥺🥺🥺🥺

عزیزم نلاش کن ی روزی انقدر پولدار بشی که بتونی ارزوی بچه های دیگه رو براورده کنی خیلی از انسانهای موفق جهان بخاطر سختی که کشیدن به جاهای خوب رسیدن...دنیا همیشه اینجوری نمیمونه که این روزا میگذره عزیزدلم ولی تو سعی کن پیشرفت کنی الان دست تو نیست اوضاع ولی آینده چرا...فقط به تلاشت بستگی داره

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728

😕

تو تاپیک اخرم قصه زندگیمو نوشتم💙 .                بدکلی سختی و دردبه خواسته و آرامشم رسیدم💖  خداروشکر💚💚برای تک تکتون اشک شوق وخنده ته دل رو آرزو میکنم لحظه ای که خداوند خواسته محالت را براورده میکند💚اما بازم محتاج دعاهای قشنگ شمام💜 عاشق همسرو پسرکوچولومونم روهام مادر❤   امیدوارم زندگی همه به شیرینی عسل بشه💛  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
بزار یه چیزیو بت بگم یکم بخند منم عااااشق کالباسم گیره یه شوهر بدجنس افتادم از هر چی دوست داشتم منع ...

😂😂😂

اره منم بعضی وقتا باخودم میگم اون دنیا میتونم چیزایی ک این دنیا نمیتونم بخورمو نوش جان کنمم 😁😁

چشم مرسیی بابت پیامت ❤

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
2738
چرا نداشته باشه گلم  ما خیلیم تو خود خود روستا نیستیم کناره شهریم نزدیک روستا  موضوع این ...

عزیزم یه کاری بت میگم امتحان میکنی ؟

هرشب سوره واقعه بخون بعد نماز عشا ،یا اذان مغرب

از درو دیوار برات رزق میباره من هرشب میخونم امتحانش مجانیه

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
عزیزم نلاش کن ی روزی انقدر پولدار بشی که بتونی ارزوی بچه های دیگه رو براورده کنی خیلی از انسانهای مو ...

کاشکییی بشه 

کاش اون روز بیاد واقعا 

میدونم خدا ی روزی جبران میکنه 

ممنون از مهربونیت 😍😍😍

نه میخام خود واقعی شو بخورم  با نون بربری ک حال نمیده 😁

یعنی خانوادت اصلا نمیذارن سوسیس توی خونه بیاد؟ 🥲

خیلی ضرر داره ولی چندماه یه بار اشکالی نداره 

با نون باگت هم اینجور که نون باگت رو بذار یه ذره سپس یا رب گوجه کفش بزن یه ذره پنیر پیتزا بریز یه یه کم سوسیس و قارچ و گوجه سرخ شده و فلفل دلمه بعد باز پنیر پیتزا بریز بذار توی ماهیتابه چند دقیقه درش رو بذار پنیر آب بشه 

یاااااا

اگه میخوای مضر نباشه نونش بگیر یا همون نون باگت بعد قارچ و فلفل دلمه و گوجه و مرغ سرخ کن میتونی ذرت هم بریزی با یه مقدار پنیر پیتزا بذار توی ماهیتابه پنیر آب بشه امادس

عزیزم یه کاری بت میگم امتحان میکنی ؟ هرشب سوره واقعه بخون بعد نماز عشا ،یا اذان مغرب از درو دیوار ...

چشممممم حتمااااا دعاتون میکمم 😁😁

یعنی خانوادت اصلا نمیذارن سوسیس توی خونه بیاد؟ 🥲 خیلی ضرر داره ولی چندماه یه بار اشکالی نداره  ...

نه عزیزم 😂😂

نمیتونم بپزم این موادشو ندارم 

قارچ ندارم سبزیجات ندارم 

پنیرشم ندارم 

مرسی ک انقد تایپ کردی برام 😁😘❤

من همیشه تو خونه درست میکنم حتی سوسیس و کالباس خودمون درست میکنیگ اعتمادی نداریم 

ببین اسی اگه شرایط نداری آردو تخم مرغ و سوسیس و یا هرچیزی که دوست داری به حالت خمیر که نچسبه به دست درست کن حالتی که دوست داری بده با کاتر یا چاقو بعد تو روغن سرخ کن اگه پنیر پیتزا بزنی که محشر میشه

2706