2733
2734

شوهر من فقط میگه شال و روسریتو جوری سر کن که  سینه ت معلوم نشه حتی یک ذره.و اینکه پرده های خونه هیچوقت کنار نره رو اینا خیلی به شدت حساسه یعنی روانی میشه.به آرایش و مو کار نداره به بیرون رفتنم کار نداره بعضی وقتا خندم میگیره به حساسیتهاش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر من فقط میگه شال و روسریتو جوری سر کن که  سینه ت معلوم نشه حتی یک ذره.و اینکه پرده های خونه ...

همسر منم رو بعضی چیزا حساسه.مثلا آرایش و بیرون رفتن کاری ندازه.ولی نونوایی رفتن ممنوعه

خیلی خیلی غیرتی و تعصبی ندارم خیلی خیلی خره نفهم و خیلیییی عهد بوقی رو دارم میخوای دربارش بگم؟

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
2728

اکثر کسانی که بیماری پارانوئید دارن اطرافیانشون فکر میکنن که غیرتی هستن

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

من شوهرم وحشتناک بوداااا الان کمی بهتر شده....

بیرون تنها ممنوع بود

پسرهای فامیل میومدن میرفتم تو اتاق در و می بستم 

دخترم و لباس لختی نمیزاره بپوشه😐  

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
از رفتاراش میگی از حال دلت میگی خسته نشدی؟ دوست داشتی به عقب برگردی و باهاش ازدواج نکنی

نه خداییش با اینکه به شدددددت سگ میشه ، بعد ۸سال دوستی ازدواج کردیم دو ساله 

ولی هیچ وقت پشیمون نشدم 

بعضی وقتا به یه چیزایی بند می‌کنه که مغز سرم سوووووت می‌کشه ،ولی واقعا تو اوج ناراحتی و دعوا و بد دهنی هاش هم پشیمون نشدم از ازدواج باهاش 

در عین وحشی بودن واقعا منو دوست داره ،خیلی با معرفت و دلسوزه ولی پدرسگ رگش میگیره بیا و ببین

خودش بارها گفته هرکی جای تو بود بهم نگاه هم نمی‌کرد ولی من خیلی میخوامش 😇

2738

دامادمون خواهرم هم محجبه است ولی بازم گیر میده، شوهرم نقطه مقابلشه 12 ساله ازدواج کردم تا حالا گیر نداده منم از این حرص می خورم چرا انقدر نسب به من بی اهمیته ، تازه میگه حق نداری سر دخترم تا زمانی که ازدواج نکرده. روسری سر کنی تو خونه ما باید آزاد باشه  

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

به اینا نگید غیرتی، بگید بد دل، بله من دیدم شوهر یکی از اشناها، زنش فقط مجبوره باهاش باشه، وگرنه نمی موند،اعتماد بنفسشو گرفته، خونه خواهرشم تنها نمی تونه بره، لباس پوشیده بدون ارایش و ...، من فکر کردم لابد خودشم خوبه که انقدر گیر به این بنده خدا میده، بعد فهمید یه ادم چشم هیز کثافته 

خیلی خیلی غیرتی و تعصبی ندارم خیلی خیلی خره نفهم و خیلیییی عهد بوقی رو دارم میخوای دربارش بگم؟

😅😅😅😅😂اینجا آدم امید به زندگی رو می‌تونه پیدا کنه 

شرط می‌بندم تو هم مثل من دوسش داری باهمه این چیزاش

2706