2737
2734
عنوان

همیشه یه صحنه یه اتفاق یه کابوس

107 بازدید | 6 پست

چرا ولم نمیکنه این همه سال😭

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
چه صحنه ای ؟

اینک دارم فرار میکنم نمیدونمم از دست کی کیا فقط دارم با سرعت میدوم نفس نفس زدن گریه میکنم میترسم

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم زیاد برام پیش میاد که یه کابوس هی برام تکرار میشه.... اونقدر که توی خواب گاهی میتونم صحنه ی بعدی ...

منم نمیدونم

منم زیاد برام پیش میاد که یه کابوس هی برام تکرار میشه.... اونقدر که توی خواب گاهی میتونم صحنه ی بعدی ...

برای منم پیش اومده ، متوجه شدم کسی ازمن ناراضی هست .

با رضایت اون شخص ، رفع شد . 

مرنج و مرنجان
اینک دارم فرار میکنم نمیدونمم از دست کی کیا فقط دارم با سرعت میدوم نفس نفس زدن گریه میکنم میترسم

روح یا روانتون شاید در عذابه .

شاید کاری رو باید جبران کنین 

حقی چیزی  یا یه نگرانی .

شاید هم برای تکالیف دینی هست .

مرنج و مرنجان